7 випадків: спалах COVID-19 у дитбудинку Мокреця

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Протягом останньої доби зафіксоване різке збільшення випадків коронавірусної хвороби в Мокреці. Усі – в дитячому будинку «Надія», що на вул. Центральній, 27. Першою захворіла помічниця виховательки. Після ПЛРтестування у всіх дітей і персоналу COVID-19 установили у ще 5 дорослих та 1 дитини. Про це повідомляють у Київській обласній державній адміністрації.

Як ідеться в сьогоднішньому щоденному звіті КОДА, станом на 10:00 в Мокреці встановили 7 випадків захворювання на коронавірус. Удень, під час онлайнбрифінгу, очільник області Василь Володін повідомив, що всі випадки – в дитячому будинку «Надія».

Нагадаємо, перший випадок захворювання підтвердили 1 травня – у помічниці виховательки. Вона занедужала ще 23 квітня, звернулась до лікаря – через два дні. І лише 28 квітня, через втрату нюху та смаку, пацієнтку направили на ПЛРтестування.

Як розповів Василь Володін, загалом у закладі – 32 дитини. Решта – співробітники, 16 осіб. Усім 48-ми оперативно провели ПЛРтестування. Уже 2 травня стало відомо про 6 позитивних результатів – у 5 дорослих та в 1 дитини, учня 5-го класу.

Неповнолітній лікується в Броварській багатопрофільній клінічній лікарні, вказує чиновник. Захворювання проходить без симптомів і ускладнень. Решту вихованців закладу ізолювали, їхній стан задовільний. З дітьми цілодобово перебуває медсестра дитбудинку та інші працівники.

Як зазначає Василь Володін, дітей і працівників закладу забезпечили засобами захисту та продуктами харчування. Відповідні служби провели дезінфікування. У «Надії» встановили цілодобовий санітарно-карантинний пост.

Фото – Андрій Довгопол

Читайте також:

  1. У Бобрику встановили 2 випадки COVID-19. Статистика на Броварщині
  2. Карантин продовжать до 22 травня, але з 11 – почнуть пом’якшувати. ВІДЕО
  3. Українцям допоможуть на дітей: коли, кому і скільки
Поділіться.

Залиште відповідь