Сьогодні ввечері в помешканнях жителів будинків на вулицях Героїв Небесної Сотні та Михайла Грушевського з кранів зникла вода – як гаряча, так і холодна. За телефоном контакт-центру Броварської ОТГ зазначили, що відімкнення сталося через аварію на трубопроводі.
Зі слів операторки контакт-центру, вода зникла у кварталі між вулицями Героїв Небесної Сотні, Михайла Грушевського та Шолом-Алейхема, а саме в будинках:
- на вул. Героїв Небесної Сотні, 5-А, 7, 7-А, 9, 11, 15, 15-Б;
- на вул. Михайла Грушевського, 3.
Як зазначила операторка, наразі працівники КП «Броваритепловодоенергія» здійснюють ремонтні роботи, іде часткова заміна трубопроводу. З її слів, у комунальному підприємстві обіцяють завершити роботи і дати воду в оселі вже сьогодні.
Читайте також
