Трибуна – Бровари

Стався обвал колектора на Героїв Небесної Сотні, рух авто обмежений. ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На вулиці Героїв Небесної Сотні трапився обвали ґрунту в стоковий каналізаційний колектор. Місце пошкодження відшукали, тривають роботи з ліквідації. Про це розповів керівник КП «Броваритепловодоенергія» Григорій Голубовський. Задля ремонту комунальники загородили частину вулиці та почали її розкопувати.

Як зазначив Григорій Голубовський під час оперативної наради, обвал стався на колекторі каналізації стоків діаметром 600 мм. Станом на ранок ще не з’ясували, де саме сталася аварія. В обід керівник комунального підприємства повідомив «Трибуні» місце – біля школи № 9.

Загородили більшу частину дороги

Обвал колектораУдень комунальники встигли розкопати ґрунт поруч із одним із колодязів, ближче до школи. Туди організували перекачування стоків із колодязя під вулицею Героїв Небесної Сотні. Паралельно на вулиці почали знімати верхній шар асфальту і копати під ним.

Обвал колектора

Тракторець із різаком асфальту

Обвал колектора

Тут встигли розкопати раніше

Обвал колектора

Труба, за допомогою якої насосом качають нечистоти

Обвал колектора

Обвал колектора

Початок розкопування під асфальтом

Обвал колектора

Ввечері робітники докопали до колектора, роботи досі тривають.

Обвал колектора

Обвал колектора

Де підтопило через обвал

Григорій Голубовський також зазначив, що через аварію утворилася незначна калюжа біля Палацу творчості дітей і юнацтва на вул. Грушевського, 21-А. Мовляв, її відкачують.

Читайте також: Прорвало трубу: адмінкорпус Броварської ОТГ закрили для відвідувачів

Неподалік від закладу наш журналіст справді помітив невеликі потоки води. Однак виглядали вони чистими і безперешкодно стікали в зливостокову каналізацію.

підтоплення

Ця вода успішно стікає у зливостік

зливосток

А от ближче до парку «Перемога», в сумнозвісній «ямі», накопичилося багато смердючої води. Техніки та робітників, які би її відкачували, поруч помічено не було.

підтоплення

Проїзд у “ямі”

Обвал колектора

На око, глибина тут може становити понад 30 см

Обвал колектора

Чи відключать воду через аварію?

Зазначимо, через подібні аварії на каналізації, коли блокується рух стічних вод, зазвичай у домівках перекривають водопостачання. Це потрібно, щоби споживачі не утворювали нових стоків, які можуть вийти з каналізації та розлитися вулицями міста.

Зі слів Григорія Голубовського, коли саме робітники завершать ремонт, спрогнозувати складно. Але споживачам не вимикали водопостачання, адже працює насос, що успішно перекачує стоки.

Водночас до наших журналістів з обіду почали надходити повідомлення про відключення води на вул. Ярослава Мудрого та Михайла Грушевського. Про причини цих відімкнень чиновники та комунальники наразі не повідомляють.

Фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. Після ремонту двору під’їзди у будинку по бульв. Незалежності, 4-А підтоплює
  2. Боротьба з підтопленням Броварів: початок є, кінця – не видно
  3. 300 тис. грн на боротьбу з підтопленням на Інтернаті та інші рекомендації земельної комісії
Поділіться.

Залиште відповідь