2-го липня громадський транспорт Києва почав працювати без кондукторів. Їх частково переведуть на посаду контролерів. Про це повідомляє Liga.net із покликанням на Київпастранс.
Кондуктори назавжди припинили свою роботу, у водіїв придбати квиток також неможливо.
Відтепер сплатити за проїзд можна у T-кіосках, терміналах самообслуговування е-квитка, терміналах Easy Pay, на станціях Київського метрополітену, у застосунку «Київ Цифровий» та в особистому кабінеті киянина (для власників Карти киянина).
ФОТО – Київпастранс
Читайте також:
