Вартість проїзду в громадському транспорті Києва зросте – Кличко. ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Міський голова Києва Віталій Кличко зазначає, що вартість проїзду в громадському транспорті в столиці найближчим часом може зрости. Водночас за його словами, не йдеться про зростання до 20-25 грн, про які говорили профспілки. 

«Ми бачимо, що мери інших міст вже підняли тариф на проїзд – і у Львові, і в Запоріжжі. У нас транспортна галузь дотаційна: майже три мільярди гривень ми дотуємо – це і зарплати, і дороги. Одне можу сказати, що тема підняття тарифу назріла, але можу гарантувати, що до 25 чи 20 грн – до таких цифр підіймати ні в якому разі ми не плануємо», – сказав міський голова в ефірі телеканалу «Наш».

При цьому Кличко не озвучив, на скільки може зрости вартість проїзду, але наголосив, що підвищення буде економічно обґрунтованим.

За його словами, про те, коли очікувати підвищення вартості проїзду, повідомлять влітку.

13-го травня комунальні підприємства «Київський метрополітен» і «Київпастранс» заявили, що потребують підтримки влади через збитки, яких зазнали в пандемію, і запропонували або виділити їм кошти з бюджету, або переглянути тарифи на проїзд.

В оприлюднених заявах підприємства заявили, що обґрунтована ціна поїздки в метро становить 21 грн, а в наземному транспорті – 25 грн (автобуси, трамваї, тролейбуси) і 78 грн – у міській електричці.

Востаннє тарифи на проїзд у громадському транспорті Києва зростали влітку 2018 року – до 8 грн за поїздку.

Колаж – Андрій Захарченко

Читайте також:

  1. Із 13-го лютого дорожчає вартість проїзду маршрутками Бровари-Київ

  2. Вартість проїзду Броварами зросте до 7 грн

  3. «Червона зона» в Броварах: про маршрутки, пільговий проїзд і порушення карантинних обмежень

  4. Чи підіймуть вартість проїзду в маршрутках із 1 лютого? – Коментарі перевізників

Поділіться.

Залиште відповідь