Вартість проїзду Броварами зросте до 7 грн

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ціна за проїзд у всіх внутрішньоброварських маршрутках (№№ 2, 3, 4, 5, 9 і 10) зросте до 7 грн. Такий проєкт рішення сьогодні схвалив виконавчий комітет ради Броварської ОТГ.

Як ідеться в документі, рішення ухвалили через підвищення вартості складових тарифу на перевезення пасажирів. А також – із метою забезпечення належного транспортного обслуговування населення міста.

Із пропозиціями підвищити тариф ще в березні звернулися перевізники на маршрутах – ТОВ  «Автопас – К», ТДВ «Броварське АТП – 13209», ФОП Мохонько В. В. і ФОП Пилипчук В. Г.

Нагадаємо, з 13 лютого підвищилась вартість проїзду в автобусах Київ – Бровари – із 15 до 18 грн. А з 3 квітня  в цих же маршрутках зросла ціна на перевезення по Броварах до 7 грн.

Перед нинішнім підвищенням тарифу в межах міста, вартість проїзду по Броварах становила 5,50 грн. Така ціна діяла з 6 жовтня 2018 року.

Коли відбудеться здорожчання

Варто зауважити, що в проєкті рішення йдеться про «рекомендацію» щодо підвищення тарифів до 7 грн на маршрутах №№ 2, 3, 4, 5, 9 і 10. Воночас головний спеціаліст експлуатації комунальних об’єктів, інфраструктури і транспорту УБЖКГІТ Геннадій Гончар певен, що зростання ціни відбудеться, адже її саморегулювання, на відміну від приміських маршрутів (зокрема, Київ – Бровари), тут відсутнє.

Чиновники наразі не мають спільної думки, коли саме відбудеться підвищення ціни. Так, під час засідання виконкому керівниця УБЖКГІТ Світлана Решетова повідомила, що вартість проїзду зросте вже сьогодні.

Водночас Геннадій Гончар зазначив «Трибуні», що ціна підвищиться не раніше п’ятниці, коли рішення виконкому опублікують у газеті «Нове життя». На сайті ради Броварської ОТГ пізніше з’явилася інформація, що ціни зростуть таки в п’ятницю.

Окремі перевізники розповіли «Трибуні», що ціна зросте, але не сьогодні. Володимир Мохонько (маршрут № 3 та частково № 10) та Володимир Білокінь (маршрут № 5) повідомили, що нові тарифи запровадять уже від завтра.

Фото – Антон Раков, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. Актуальні графіки руху маршруток Броварської ОТГ 
  2. Розклад руху маршруток Бровари – Київ
  3. Чи підіймуть вартість проїзду в маршрутках із 1 лютого? – Коментарі перевізників
Поділіться.

Залиште відповідь