Відзавтра проїзд по Броварах у частини перевізників зросте до 5,50 грн

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Про це стало відомо із оголошень у міських маршрутках. Зокрема у маршрутці №5. Журналісти «Трибуни» спробували з’ясувати, чи усі перевізники відзавтра піднімають ціну за проїзд по місту?

Тож з 6 жовтня ціна на проїзд по місту в частини перевізників зросте з 5 грн до 5,50 грн. Про це повідомили самі перевізники. Зокрема підвищення ціни на проїзд підтвердив директор та співвласник ТОВ «Автопас-К» Володимир Білоконь, автобуси якого обслуговують маршрути №402 та №5.

За інформацією директора ТОВ, причиною такого рішення стало різке зростання оптової ціни на дизельне паливо: лише пару тижнів тому пальне коштувало 24,80 грн за літр, сьогодні ж ціна складає 31,20 грн. Також зауважив, що виконком міської ради погодив тарифи на міські перевезення 5,50 грн  ще в лютому цього року, однак перевізники на прохання мерії тримали тариф 5 грн.

Не підтвердив, але і не спростував інформацію про підняття тарифів на 50 коп. власник ТОВ «Автосоюз» Сергій Возняк, підприємство якого обслуговує маршрути 330 (702), 403 (781) та 810. Однак також послався на рішення виконкому, де ціна за проїзд по місту вже з лютого була затверджена на рівні 5,50 грн.

У свою чергу керівник ТОВ «Інватранс» Валерій Іваненко (маршрути 403-А та 332) зауважив, що піднімати ціну за проїзд по місту поки що не планує. Також повідомив, що сьогодні у міській раді відбулася зустріч перевізників із заступником мера Олександром Резніком саме з цього питання. За словами Валерія Іваненка, всі перевізники, які мають маршрути по місту (окрім №5 – авт.), відзавтра піднімати ціни за проїзд не будуть. Однак підтвердити чи спростувати цю інформацію журналістам не вдалося: заступник мера та начальник управління економіки Микола Загуменний на дзвінки не відповіли (п’ятниця – короткий робочий день).

Нагадаємо, ще в січні минулого року перевізники подали в міську раду подання про економічно обґрунтований тариф по місту на суму в «5 з лишком гривень», та тоді підняття тарифів вдалося уникнути. Наприкінці грудня 2017 р. виконавчий комітет схвалив доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік, де було заплановано вже в І півріччі 2018 р. підняття тарифів на проїзд по м.Бровари в автобусних маршрутах загального користування. А 20 лютого поточного року виконком погодив тариф для міських автобусних маршрутів №2, 3, 5, 9 та 10 у розмірі 5,50 грн.

Як зазначено в рішенні виконкому, у зв’язку з підвищенням вартості складових тарифу на перевезення пасажирів, з метою забезпечення транспортним обслуговуванням населення міста, розглянувши звернення ТОВ «Автопас-К», ТОВ «ТК «Автосоюз», ФОП Мохонько В.В, ФОП Пилипчук В.Г., які здійснюють перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах  №2, 3, 5, 9 та 10 та враховуючи рекомендації міської комісії з питань реалізації цінової політики в ЖКГ та міському пасажирському транспорті, виконком погодив суб’єктам підприємницької діяльності тариф у розмірі 5,50 грн. Та після наради перевізників із керівництвом міста, тарифи залишилися на рівні 5 грн. Тоді Микола Загуменний пообіцяв, що підвищення тарифів буде не раніше березня 2018 р.

Фото – з мережі Інтернет

Поділіться.

Залиште відповідь