Чи підіймуть вартість проїзду в маршрутках із 1 лютого? – Коментарі перевізників

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Днями у ЗМІ з’явилася інформація про плани вже завтра підняти вартість проїзду в приміських маршрутках у Київській області. Такі наміри підтвердили в Асоціації перевізників Київської області. Водночас броварські перевізники не багатослівні. Деякі з них розповіли «Трибуні», що мають намір збільшити ціну проїду. Та коли це може відбутися – не деталізують.

Як зазначив у численних коментарях ЗМІ керівник Асоціації перевізників Київської області Олексій Павленко, із 1 лютого проїзд подорожчає в приміських маршрутках, які курсують на Київщині. Подорожчання буде різне – десь на 2, 5 і 10 грн, залежно від довжини маршруту.

З його слів, причини та фактори збільшення тарифу – це здорожчання пального, зростання рівня середньої зарплатні й обмеження на перевезення в період пандемії. Олексій Павленко зазначив, що про такі плани вже повідомили Київській обласній державній адміністрації.

Сюжет телеканалу «Київ» про здорожчання проїзду на Київщині

Як розповів «Трибуні» керівник броварського підприємства-перевізника ТОВ «Автопас-К» Володимир Білокінь, про можливе підвищення ціни на напрямку Київ – Бровари він поки нічого не знає. Це питання досліджуватиме з понеділка.

Читайте також: У Броварах розстріляли маршрутку? ФОТО, ВІДЕО (оновлено)

Водночас він зазначив, що підприємство мало намір підвищити тариф на міських маршрутах Броварів, однак це питання вже два роки блокує міський Ігор Сапожко. Підприємець переконує, що без рішення місцевої влади підвищити ціну не може.

Очільник броварської фірми-перевізника ТОВ «Бровариавтопас» Владислав Томін так само зазначив, що про підвищення ціни не чув. Однак, чи планує підіймати тариф його фірма і коли – наразі не уточнює.

402 маршрутка

Маршрутка № 402 на “Лісовій”

Керівник Броварської АТП-13209 Олександр Кушпіль розповів, що з понеділка підняття ціни не відбудеться, однак може статися згодом. Він зазначив, що раніше до Київської обласної державної адміністрації писали листи про наміри підняти вартість проїзду на 20 % – орієнтовно до 17 – 18 грн.

Представник транспортної компанії «Автосоюз» Володимир Березовський зазначив, що поки не може відповісти про дати підняття вартості тарифу. Водночас зауважив, що таке підвищення необхідне.

Як зазначено в реєстрі Київської обласної державної адміністрації, маршрути Київ – Бровари обслуговують такі з наведених вище компаній:

  • Автопас-К: №№ 402 (780), 728 (Квітневе – Київ);
  • Бровариавтопас: № 402 (780);
  • Броварська АТП-13209: №№ 403-А (782), 404 (783);
  • Автосоюз: №№ 810, 403 (781), 330 (702), 711 (Покровське – Київ).

Зазначимо, днями в ЗМІ також поширили інформацію про заплановане найближчим часом  підвищення ціни на проїзд у міському громадському транспорті Києва до 20 грн. Але в департаменті транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації заперечили такі перспективи.

Фото – Антон Раков і Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. Маршрути №№ 3, 5 і 10 їздитимуть Броварами ще п’ять років
  2. Маршрутка № 4 охопить усю вул. Короленка. СХЕМА
  3. Замовників стрілянини в Броварах ще не встановили – Венедіктова
Поділіться.

Залиште відповідь