Із 13-го лютого дорожчає вартість проїзду маршрутками Бровари-Київ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Із 13-го лютого вартість проїзду в приміських маршрутках поступово зростатиме. Про це «Трибуні-Броварів» повідомили самі перевізники.

МАРШРУТИ НА КИЇВ

Загалом ціна проїзду з Броварів до столиці складатиме 18 грн.

Як повідомив «Трибуні-Броварів» керівник ТОВ «Інватранс» (обслуговує частину маршрутів №332 та частина 403-А) Дмитро Майстренко, уже з 13-го лютого вартість проїзду до Києва зросте. Депутат обласної ради Олег Іваненко нагадав про картку броварчанина, яка дає змогу курсувати до Києва та в зворотньому напрямку маршрутками «Інватрансу» по 3 грн.

Директор ТОВ «Бровари-Автопас» Владислав Томін також повідомив про підняття вартості проїзду на маршруті №402, де обслуговує його частину. Іншу частину автобусів цього маршруту обслуговує ТОВ «Автопас-К», який також найближчими днями підіймає вартість проїзду до Києва до 18 грн.

Як повідомив «Трибуні-Броварів» Володимир Білокінь (ТОВ «Автопас-К»), є декілька причин підняття вартості проїзду на приміських маршрутах:

  • у зв’язку з карантином на 50% упав пасажиропотік.
  • Підвищення вартості на паливно-мастильні матеріали.
  • Підвищення мінімальної заробітної плати.
  • Перспективне оновлення рухомого складу автопарку.

На жаль, із іншими перевізниками журналістам «Трибуни-Броварів» протягом дня зв’язатися так і не вдалося, але, вірогідно, на їхніх приміських маршрутах ситуація буде подібною.

МІСЬКІ МАРШРУТИ

Маршрутка №3+10Що стосується вартості проїзду Броварами в приміських маршрутках, то з великою імовірністю найближчими тижнями вона зросте до 7 грн.

Міські ж маршрути (№2, №3, №3+9,  №3+10, №5, №7, №10) також планують підвищити вартість до 7 грн, але процедура затвердження нової ціни в часі розтягнеться. Як наголосив «Трибуні-Броварів» Володимир Мохонько (маршрути №3 та №3+9), це може трапитися через місяць, а може і через пів року.

ФОТО – Антон Раков

Читайте також:

  1. Чи підіймуть вартість проїзду в маршрутках із 1 лютого? – Коментарі перевізників

  2. Броварський автобус №4 курсує не затвердженим маршрутом? СХЕМА РУХУ

  3. У Броварах розстріляли маршрутку? ФОТО, ВІДЕО (оновлено)

  4. У Броварах розроблятимуть нові міські маршрути перевезень замість наявних – Сапожко

Поділіться.

Залиште відповідь