У Броварах розроблятимуть нові міські маршрути перевезень замість наявних – Сапожко

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Учора виконком Броварської міської ради після нещодавнього затвердження результатів конкурсу на 5 років зменшив «термін дії» маршрутів №№ 2, 3, 5 і 10 до 1 року. Зробили це, щоби затвердити зовсім нові маршрути, які відповідатимуть нинішнім транспортним потокам. Про це під час засідання розповів міський голова Ігор Сапожко та йдеться в рішенні виконкому.

Як зазначено в документі, виконком Броварської міської ради затвердив результат конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування №№ 2, 3, 5 і 10 та визначив переможців конкурсу. Ними виявилися ті самі перевізники, які працювали на маршрутах до цього часу:

  • № 2 – ФОП Пилипчук В. Г.;
  • № 3 – ФОП Мохонько В. В.;
  • № 5 – ТОВ «Автопас-К»;
  • № 10 – ФОП Мохонько В. В.

Водночас рішення засідання конкурсного комітету від 9 вересня щодо внутрішньоміських маршруток у частині терміну укладання договорів із переможцями визнали таким, що було ухвалене з порушенням чинного законодавства.

Читайте також: Конкурс: на маршрути №№4 та 7 шукають перевізників

Зі слів міського голови Ігоря Сапожка, влада має намір перезатвердити визначені конкурсом 5 років для здійснення перевезень, на 1 рік. Мета – за рік розробити зовсім нові маршрути, які відповідатимуть сучасним транспортним потокам.

Як зазначив мер, чиновники отримують дуже багато звернень щодо змін маршрутів. Під час останнього перезатвердження «напрямків» зовсім не було конкуренції, тож нові маршрути мають заохотити долучатися й інших перевізників.

Міський голова вказує, що після розроблення оголосять новий конкурс. А поки що, як ідеться в рішенні виконкому, на 30 вересня призначене засідання конкурсного комітету задля укладання договорів із новими-старими перевізниками на маршрутах №№ 2, 3, 5 і 10.

Фото – Антон Раков, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. Запрацювала маршрутка № 707: Торгмаш – Об’їзна дорога – «Лісова»
  2. Чи бути маршруту № 7: влада опитує у Фейсбуку
  3. Чи знесуть артоб’єкт і встановлять світлофор на Торгмаші? – результати розгляду петицій
Поділитись

Leave A Reply