Афера на Богунській: «мирова» – на папері, майно тихцем розкрадають

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Триває скандал із підприємствами, які знаходяться на вулиці Богунській.

Нагадаємо, наприкінці минулого місяця територію на вулиці Богунській, 22, де знаходяться різні підприємства, що орендують там землю, зокрема «СТ-Крокус», спробували виселити, на переконання тамтешніх підприємців, незаконно. У ході імпровізованого розслідування депутатів, з’ясувалося, що відбувся суд, за рішенням якого (господарський суд Київської області) тамтешня територія відійшла броварському підприємству «Сонячний квартал». У свою чергу Державна виконавча служба швидко відреагувала на рішення спробою очистити територію.

Пізніше стало відомо, що один із керівників об’єднання «Райспоживспілка» (організація, яка орендувала територію), пані Початківська, підробивши документи, продала земельні ділянки ТОВ «Сонячний квартал», отримала кошти і зникла. За останньою інформацією керівництва броварської поліції, в рамках відкритого кримінального провадження пані Початківську розшукують, а за неофіційними даними, вона втекла на територію т.зв. ДНР.

Крім того, серед членів «Райспоживспілки» є броварські волонтери, і ситуацію у суспільстві, зокрема, у соціальних мережах, відразу ж сприйняли як обмеження прав саме волонтерів, а найману ТОВ «Сонячний квартал» приватну охоронну фірму сформовану з представників організації «Тризуб-Січ» нарекли «тітушками».

Після останньої 18-ї сесії депутатами було ухвалене рішення виїхати на місце скандальної ситуації, яка на той момент погіршувалася: на території невідомі люди почали псувати майно «СТ-Крокус» і один з його представників прибув на сесію і поскаржився.

Безпосередньо на місці подій тоді більше двох десятків депутатів і міський голова близько години намагалися вгамувати пристрасті конфліктуючих сторін і розібратися у ситуації. Зрештою було досягнуто домовленості, що тимчасово буде виставлена охорона, а в міській раді відбудеться зустріч між сторонами для розв’язання конфліктної ситуації «цивілізованим шляхом».

Як розповів у бесіді з кореспондентом «Трибуна-Бровари» керівник підприємства «СТ-Крокус» Олександр Бардаш, між його організацією та ТОВ «Сонячний квартал» укладено договір до 20 грудня 2018 року. Водночас, за словами Бардаша, такий крок став вимушеним, але при цьому охорона, яка виставлена на території, складається з представників організації «Тризуб-Січ».

«Нас, скажімо так, намагаються витіснити звідси. «Тризуб-Січ» більше не організовує «наїзди», але охорона, яку виставило ТОВ «Сонячний квартал», складається з тих самих тітушок цієї організації. Ми на них жодного впливу не маємо», — розповів Бардаш.

За словами пана Олександра, цей час уже почали зникати речі, щоправда, дрібні: металобрухт, алюміній, дерев’яні ящики…

«Багато запитань не лише до Початковської, а до всієї «Райспоживспілки»: там уже кілька тижнів зачинено приміщення, проте ми знаємо, що в середині тихо сидять працівниці. Хай би провели якусь прес-конференцію й пояснили, що взагалі відбувається і де їхня керівниця. Ситуація через підроблені документи складна. Переймаюся, аби тепер міська влада не пустила її на самоплив. Якщо почнуть вивозити майно у великих масштабах, будемо знову викликати поліцію та піднімати громадськість. Поки що ми чекаємо завершення слідства щодо пані Початковської» — резюмував Олександр Бардаш.

Поділіться.

Залиште відповідь