Активісти «Самопомочі» та Юрій Скотніков декларують зміни щодо благоустрою міста

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Учора, 4 жовтня, в районі Пекарня було «спекотно»: група підтримки кандидата у депутати Броварської міської ради від «Самопомочі» по виборчому округу №1 Юрія Скотнікова провели прибирання майданчика біля центрального входу до парку «Приозерний».

На жаль, до цього часу центральна площа мікрорайону «Геологорозвідки» знаходилася у відверто занедбаному стані. Саме тому, за словами активістів, було вирішено провести прибирання, щоб показати містянам, що будь-які зміни починаються саме з їхніх власних дій. Мовляв, і девіз «Самопомочі» тому й звучить: «Візьми і зроби!».

Активісти громадського формування «Правопорядок», до статуту якого входить не лише підтримка правопорядку в місті, а й покращення благоустрою, недільного ранку зробила кілька добрих справ: прибрали сміття біля центрального входу до парку, пофарбували металеву огорожу біля ялинки, що стоїть посеред площі. Голіруч та з граблями повиривали чимало бур’яну.

озеро (1)

озеро (9)

озеро (14)

озеро (27)

озеро (29)

озеро (37)

Різниця між тим, що було до прибирання і після відчувалася разючою.

озеро (42)

озеро (52)

озеро (56)

Ось так кипіла робота

озеро (63)

озеро (65)

озеро (72)

озеро (79)

озеро (154)

озеро (90)

озеро (123)

озеро (145)

озеро (158)

озеро (182)

Після прибирання майданчик з ялинкою виглядав ось так

озеро (35)

1

Уже після акції кандидат у депутати від політичного об’єднання «Самопоміч» Юрій Скотніков у бесіді з кореспондентом видання «Трибуна Бровари» зазначив, що один з основних напрямів своєї діяльності при владі (якщо переможе) бачить — охорона правопорядку в місті (Скотніков є головою громадського формування «Правопорядок») та покращення благоустрою міста.

«І цією акцією, і своєю діяльністю в майбутньому ми хочемо продемонструвати: від нашого виборчого округу було багато представників у міській раді, але реально ніхто на нашому округу нічого не робив. Своїм прикладом ми хочемо показати, що міської ради можуть прийти депутати, які не словом, а ділом будуть щось робити для виборців свого округу», — сказав кандидат.

2

Фото — Діана Цирканюк та сторінки мережі Facebook

Поділіться.

Коментарі закриті.