«Алея кохання»: знищення погребів відклали на два дні

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні, 5 вересня, на території реконструкції пішохідного комплексу по вулиці Короленка, так звана «Алея кохання», мало розпочатися знищення погребів мешканців навколишніх будинків, які підпадають під проектні роботи.

Нагадаємо, місцеві жителі були налаштовані рішуче і обіцяли стати «живим щитом» та не дозволити комунальним службам засипати напівпідвальні приміщення. Навіть попри те, що свого часу погреби були створені незаконно.

Уранці на території будівельних робіт пішохідної алеї почали сходитися мешканці, чатуючи на техніку для засипання «складів». Працівники спецвідділу з контролю за благоустроєм та зовнішнім дизайном міста, прибувши на місце, попросили бабусь та дідусів виносити з погребів консервацію та овочі, тобто підготувати погреби для засипки.

Водночас частина громади вирішила йти до міської ради на прийом до міського голови Ігоря Сапожка та просити або не засипати погреби, або дати відтермінування, або ж надати якусь альтернативу підвальним приміщенням.

Мера Броварів на місці не виявилося. Як повідомила його секретар, Ігоря Васильовича терміново викликали до столиці на нараду. «До народу» вийшов заступник міського голови Олександр Рєзнік.

Мешканці у розмові із заступником міського голови наводили купу аргументів: відсутність альтернативи погребам, імовірність зборів галасливих компаній для розпивання алкогольних напоїв на пішохідній алеї.

рєзнік

Броварчани прийшли до Рєзніка

Після численних благань заступник мера вирішив: у середу, 7 вересня, о 18.00 він прибуде на об’єкт до громади з готовим планом дій — яку альтернативу запропонувати жителям тамтешніх будинків їхнім погребам.

Після зустрічі із заступником міського голови хтось тішив себе надією, що, можливо, «земляні склади» ще «помилують» і не засиплять, хтось задався питанням: навіщо це відтермінування, якщо потім все одно погреби знищать?

Між тим на об’єкті роботи тривають. Екскаватор розрівнює дорогу, викорчовуючи старі розламані уламки плит, а будівельники вимощують бруківку. Як розповіли працівники спецвідділу, сьогодні до вечора будуть засипані усі порожні погреби, а також погреби без зовнішніх замків.

єжаков

Працівники спецвідділу з контролю за благоустроєм Руслан Олешко і Олег Єжаков

«Робота з прокладання доріжок триває, техніці немає як заїжджати на територію, а тому ті погреби, які люди вже звільнили і познімали замки — засипатимемо сьогодні. Решту, тобто, основну частину — в середу ввечері або в четвер вранці», — розповів в. о. начальника спецвідділу Олег Єжаков.

Поділіться.

Коментарі закриті.