Андрій Астаф’єв – новий очільник Броварського райуправління поліції. ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Броварському районному управлінні поліції відбулася чергова зміна керівництва. Сьогодні особовому складу поліції представлено нового очільника – Андрія Астаф’єва. Перед тим він очолював Васильківський відділ поліції Київської області.

Хто такий Андрій Астаф’єв?

Як ідеться в інформаційній довідці, Андрій Астаф’єв  народився 18 квітня 1981 року в місті Ашгабат, столиці Туркменістану. Потім із батьками переїхав у Кіровоград, нині Кропивницький.

Після закінчення Національної академії внутрішніх справ, службу розпочав у 2002 році з посади оперуповноваженого УМВС у Кіровоградській області. Протягом 2003 – 2019 років працював на різних посадах. Обіймав і керівні. Зокрема – був начальником Березанського та Переяслав-Хмельницького відділів поліції, працював в управлінні захисту економіки м. Києва.

До квітня 2020 року перебував на посаді старшого оперуповноваженого в департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції України в м. Києві. Опісля Андрія Астаф’єва призначено керівником Васильківського відділу поліції на Київщині.

Представлення тривало кілька хвилин

Сьогодні нового очільника Броварського районного управління поліції перед особовим складом представив керівник кримінальної поліції Київщини Ярослав Колесник. Посилаючись на карантин, спілкування з колективом тривало лише кілька хвилин.

Андрій Астаф'єв

Під час представлення були присутні до 20 співробітників броварської поліції

Зі слів Ярослава Колесника, Андрій Астаф’єв «підняв із колін» Васильківський відділ поліції, налагодив роботу колективу. Нове призначення у Бровари – це службове підвищення.

Андрій Астаф'єв

Ярослав Колесник (у центрі) представляє нового керівника

Новопризначений керівник коротко розповів, що віддав понад 20 років свого життя боротьбі зі злочинністю та забезпеченню правопорядку на Київщині. З його слів, має принципи – послідовність і порядність, а також нетерпимість до порушення закону в будь-яких проявах, зокрема в корупції.

Андрій Астаф'єв

Андрій Астаф’єв

Андрій Астаф’єв зазначив, що поліція не існує окремо від суспільства, а є його невід’ємною частиною. Тож основним завданням вважає продовження і підтримання проєкту взаємодії з населенням, підвищення ефективності роботи поліції, а також гарантування безпеки громадян.

На запитання «Трибуни» про найперші кроки нового керівника відповів Ярослав Колесник. Він зазначив, що Андрій Астаф’єв поки що зовсім не в курсі справ, він лише щойно прибув до Броварів. Однак розбиратися з ними почне вже сьогодні, одразу після представлення.

Яка доля попереднього керівника?

Нагадаємо, що Максима Скидана призначено начальником Броварського відділу поліції на початку липня 2020 року. Лише три тижні тому його представили як начальника реформованого Броварського районного управління поліції (охоплює весь новий Броварський район).

Максим Скидан

Максим Скидан

Ярослав Колесник розповів, що попри ротацію кадрів, робота управління лишилася стабільною.

Сам же ексочільник сьогодні розповів, що вирішив змінити місце роботи з особистих причин. Однак, де саме тепер працюватиме – не повідомив. У своєму дописі на Фейсбуці він подякував колективу Броварського районного управління поліції та головному управлінню Національної поліції України в Київській області за «тісну та плідну співпрацю».

Читайте також

  1. Начальника Броварського відділу поліції хочуть усунути з посади?
  2. Ексзаступників начальника броварської поліції підвищили
  3. Стрілянина в Княжичах: фігурант справи керує відділом кримінальної поліції в Києві
Поділіться.

Залиште відповідь