Андрій Василенко: «На договірняки з Сапожком не піду»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Уже завтра, 22 лютого, о 10.00 відбудеться 8 позачергова сесія міської ради щодо кадрових питань — обрання секретаря, заступників міського голови, керуючого справами та затвердження виконкому.

Увагу громадськості привернув той факт, що міський голова Ігор Сапожко виставив як пропозицію по секретарю кандидатуру депутата Максима Семенова («Самопоміч»). Таке рішення керманича Броварів породило хвилю чуток. Версії у соціальних мережах та ексклюзивних коментарях виданню «Трибуна-Бровари» озвучувались різні: від того, що міський голова виставив посаду секретаря на торги «Самопомочі» в обмін на підтримку його кандидатур на посади заступників до того, що Сапожко із «Самопоміччю» вже «ударили по руках».

Упродовж дня кореспондент намагався вийти на зв’язок з головою фракції «біло-зелених». Під вечір це вдалося.

— З усіх питань, які я побачив, що виносяться на сесію, теоретично наша фракція буде голосувати за одне — це висування депутата Максима Семенова на посаду секретаря. По всіх інших кадрових питаннях у нас немає узгодженої позиції, і вона може з’явитися не раніше, ніж завтра вранці. Ми не розмовляли по жодному з інших питань взагалі.

Оскільки питання секретаря стоїть не перше (у нас по всіх інших немає узгодженої позиції), завтра всі разом ми повинні зібратися і розглянути ці питання. І не лише члени фракції, а й члени дорадчої ради.

Сюрпризом в суботу стало оголошення сесії на понеділок…Я вважаю, що це неправильно: немає узгодженої позиції не лише нашої, а й, наскільки я розумію, і багатьох інших фракцій — БПП, «ДемАльянсу» та БЮТ.

— Яка позиція фракції щодо того, що Сапожко висуває Семенова на посаду секретаря?

— Семенова ми висували давно, і пропонували його як компромісну фігуру. Проговорювали її відкрито з усіма. Якби це стала кандидатура, яка б влаштувала і БПП, і «ДемАльянс», і «Єдність», і радикалів, тобто, всіх, то ми лише — «за». Однак з того порядку денного, що я побачив, питання секретаря ставиться не першим. Отже, це — предмет торгів, мовляв, підтримайте моїх замів, а я — вашого секретаря.

Я так розумію, що якщо перші три питання по заступниках не пройдуть, то навряд буде взагалі ставитися питання не лише щодо Семенова, а й секретаря як такого.

— Як завтра голосуватиме «Самопоміч» по питаннях заступників? Конкретно по Голубовському, Рєзніку та Виноградовій?

— Не можу сказати. У нас немає узгодженої позиції. Ми ці питання фракцією не проговорювали. Усі три прізвища звучали в наших обговореннях, але ми не ухвалювали жодного рішення.

— Для «Самопомочі» принципово, хто подає кандидатуру Максима Семенова: міський голова і депутати, які йому симпатизують, чи депутати демократичних сил?

— Якщо для усіх депутатів це не буде принципово, то і для нас це не буде принципово. Особисто я не хотів би голосувати за ті дії, які не будуть узгоджені з усіма фракціями. Зараз питання стоїть не в особі секретаря.

— Що б Ви сказали тим людям, які говорять, що «Самопоміч» пішла на кулуарні домовленості з міським головою?

— Це неправда. У мене особисто з Ігорем Васильовичем немає жодних домовленостей. Щодо інших членів фракції — лише немає узгодженої позиції щодо голосувань, однак завтра вранці ми зберемося і домовимося між собою. Що я бачу точно – це бажання міського голови бачити секретарем депутата нашої фракції. Але на певних умовах. Ці умови він виставив у порядку денному через послідовність питань. Чи готові ми на ці умови, я зараз не скажу. Можу сказати за себе — я особисто на «договірняки» з міським головою не піду.

Поділіться.

Коментарі закриті.