Андрія Василенка звільнено з посади директора КП «Бровари-Благоустрій»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Від сьогодні, 1 серпня, усунено із займаних посад директора КП «Бровари-Благоустрій» Андрія Василенка та головного інженера КП «Броваритепловодоенергія» Олександра Дремлюгу. Про це журналістам «Трибуни-Бровари» стало відомо із власних перевірених джерел.

Інформацію про своє звільнення підтвердив і сам Андрій Василенко. «Я написав заяву за власним бажанням ще 27 липня, а вчора, 31 липня, передав справи і печатку», – повідомив Андрій Василенко, який обіймав посаду директора КП «Бровари-Благоустрій» 6 років. Що стало поштовхом до такого кроку – Андрій Андрійович не пояснив, лише зазначив, що він – пенсіонер. «Андрій Андрійович написав заяву за власним бажанням. У нього сімейні проблеми», – прокоментував звільнення директора КП заступник міського голови Григорій Голубовський, який, за словами наших інформаторів, і підписав розпорядження мера про звільнення Василенка ще 27 липня.

Андрій Василенко (праворуч)

Наостанок Андрій Василенко повідомив, що вчора востаннє об’їхав клумби, які є в місті: «Мені дуже подобаються наші клумби – це частинка того, що я зробив у Броварах. Бажаю, щоб вони стали ще кращими».

За інформацією власних перевірених джерел, звільнення Андрія Василенка стало несподіванкою не тільки для нього, а й інших працівників служб та відділів міськвиконкому. Обов’язки директора комунального підприємства наразі виконує головний інженер КП Олександр Галицький.

1 серпня стало останнім робочим днем і для головного інженера КП «Броваритепловодоенергія» Олександра Дремлюги. «Це моє особисте діло. Я написав заяву, її підписали. Хотів піти раніше, але ще відпрацюю 1 серпня», – повідомив журналістам «Трибуни» головний інженер. За словами пана Олександра, на сьогодні він має кілька пропозицій працевлаштування, однак, де продовжить свою кар’єру, – ще не визначився.

Олександр Дремлюга під час будівництва колектора на перетині вул. Незалежності -С.Петлюри.

Однією з причин свого звільнення Олександр Дремлюга називає не належну зарплату та скорочений – триденний графік роботи. У свій останній робочий день на посаді головного інженера КП «Броваритепловодоенергія» пан Олександр повідомляє про придбання належної кількості систем для можливості відключення боржників згідно уточнених списків, і про старт самого відключення із 1 серпня.

Нагадаємо, у зв’язку зі складним фінансовим становищем на підприємстві, з 1.06.2018 р. КП «Броваритепловодоенергія» працює за новим графіком – з понеділка по четвер із 8.00 до 17.00.

Як стало відомо журналістам із власних перевірених джерел, на Олександра Дремлюгу останнім часом відбувався тиск і він неодноразово писав заяви на звільнення. Власні джерела повідомляють, що колеги по роботі вражені звільненням головного інженера із багаторічним стажем – першокласного фахівця та хорошої людини. Загалом станом на 1 серпня в комунальному підприємстві звільнено трьох працівників, серед яких – начальники відділів. Журналісти “Трибуни” кілька разів намагалися зв’язатися із директором КП Василем Андрєєвим, аби детальніше дізнатися про низку звільнень та що планують робити із таким плином кадрів, однак слухавки він не брав.

Нагадаємо, у квітні минулого року написав заяву на звільнення Сергій Сафронов, який очолював КП “Броваритепловодоенергія” 6 років. Причину свого звільнення екс-директор коментувати відмовився. Через кілька днів новим очільником комунального підприємства було призначено екс- заступника міського голови Василя Андрєєва, який на той час вже обіймав посаду комерційного директора “Броваритепловодоенергія”.

Як стверджують інформатори, на підприємстві очікують на кардинальні зміни.

Поділіться.

Залиште відповідь