Анонс: сьогодні друге «бюджетне» засідання і перше — «гуманітарне»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Продовжують проводитися робочі зустрічі депутатських груп, які за своїми складами мають затвердитися на 2-й позачерговій сесії як постійні комісії.
Сьогодні о 10.30 відбудеться робоча зустріч умовно «бюджетної комісії». Вона стане вже другою за ліком, підготовчою і неофіційною.
Нагадаємо, що на попередній зустрічі працювали: Володимир Білокінь (УКРОП), Ірина Веремчук (БПП «Солідарність»), Євген Гредунов (БПП «Солідарність»), Андрій Лопатюк (позафракційний), Володимир Чаюн («Самопоміч») та Юрій Чередник (БПП «Солідарність»). Цього разу до вищевказаної групи депутатів мають приєднатися Вадим Мутило («Батьківщина») та Олексій Здоровець («Свобода»), які були відсутні минулого разу.
Також сьогодні о 14.00 відбудеться робоча зустріч депутатської групи, яка має затвердитися як Комісія з гуманітарних питань. За попередніми домовленостями до неї увійдуть: Бельський Сергій («Батьківщина»), Берестовий Олег («Демократичний Альянс»), Бойко Сергій («Свобода»), Крилова Тетяна («Самопоміч»), Негода Галина (БПП «Солідарність»), Тоцька Тетяна («Єдність»).

Нагадаємо, що на обох засіданнях депутатські групи не мають статусу постійних комісій і їхні зустрічі носять ознайомчо-консультативний характер, а рішення не матимуть юридичної сили.

Попередні робочої зустрічі, а саме – з питань земельних відносин, ЖКГ та регламенту проводилися на четвертому поверсі Броварської міської ради в малій залі.

Фото — Facebook.

Поділіться.

Коментарі закриті.