Анонс: сьогодні два засідання — умовно «регламентної комісії» і умовно «комісії ЖКГ»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Менше ніж за півгодини у Броварській міській раді відбудеться робоча зустріч депутатської групи, яка за своїм складом може бути затверджена на 2-й сесії міської ради (17 грудня) як Комісія з питань регламенту, депутатської етики, правопорядку та інформаційної політики.

Надаємо, що за попередніми домовленостями, до цієї комісії можуть увійти: Батюк Сергій (БПП «Солідарність»), Дяченко Аліна («Демократичний Альянс»), Оксютенко Володимир («Єдність»), Скотніков Юрій («Самопоміч»).

Щонайменше, яке питання має розглянути прототип цієї комісії — проект міської ради «Про затвердження Регламенту Броварської міської ради Київської області VIІ скликання». Хоча, нагадаємо, жодних рішень, що мали б юридичну силу, робоча група ухвалювати поки що не може.

Також сьогодні о 14.00 відбудеться ще одне засідання депутатської групи, яка за своїм складом може бути затверджена як Комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, комунальної власності та приватизації.

До цієї комісії, за попередніми домовленостями, увійдуть (вони ж і стануть учасниками сьогоднішнього засідання): Дудко Борис («Батьківщина»), Зінченко Микола (УКРОП), Іваненко Валерій (БПП «Солідарність»), Коваленко Вікторія (РПЛ), Лемпіцький Валерій («Єдність»), Мельник Оксана («Єдність»), Саук Андрій («Демократичний Альянс»), Семенов Максим («Самопоміч»), Шевчук Олег («Свобода»).

Поділіться.

Коментарі закриті.