Анонс: завтра неофіційне засідання з «земельних» питань. Депутати кличуть ЗМІ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Завтра, 8 грудня, о 13.00 відбудеться друга за ліком неофіційна робоча зустріч депутатської групи, яка на сесії міської ради 17 грудня може за своїм складом затвердитися як Комісія із питань земельних відносин, архітектури та будівництва.

За попередніми домовленостями до складу майбутньої комісії мають увійти: Вадим Андрієвський (РПЛ), Петро Бабич (УКРОП), Андрій Василенко («Самопоміч»), Василь Кочубей («Свобода»), Володимир Опалько (БПП «Солідарність»), Олександр Резнік («Батьківщина»), Людмила Темченко («Єдність»), Леонід Черепейнік (БПП «Солідарність»). У бесіді ж із кореспондентом видання «Трибуна-Бровари» про свою участь у завтрашньому засіданні підтвердило кілька депутатів з умовно «бюджетної» та «регламентної» комісій.

Нагадаємо,  що за підсумками попередньої робочої зустрічі відразу два депутати — Володимир Опалько та Юрій Скотніков поділилися своїми враженнями, і перший з них зазначив, що представники ще «старої» влади «підчищають свої махінації», а другий — і взагалі заявив, що руками депутатів узаконити самозахоплення земельних ділянок.

Завтра, як повідомили у бесіді з кореспондентом видання декілька депутатів, майбутні члени «земельної» комісії хочуть зустрітися і додатково обговорити проекти рішень міської ради, які стосуються напряму земельних питань, архітектури та будівництва — нібито при детальнішому вивченні проектів, зокрема, що стосується питань оренди земельних ділянок, виявилося декілька спірних моментів. Принаймні, двоє з депутатів у розмові з кореспондентом зазначили, що дуже хотіли би бачити на засіданні представників ЗМІ.

Фото — Бажен Левковець.

Поділіться.

Коментарі закриті.