Арештовано депутата Броварської міської ради

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні, 22 листопада, вранці заарештовано депутата Броварської міської ради від партії «Свобода», бійця добровольчого батальону ОУН та активіста Комітету визволення політв’язнів Сергія Бойка.

сергій

Про це з посиланням на прес-службу народного депутата України Ігоря Мосейчука повідомила заступник голови Комітету визволення політв’язнів Тетяна Близнюк.

За інформацією Комітету визволення політв’язнів, затримання Бойка пов’язане з оголошенням його у розшук.

Як розповів кореспонденту видання «Трибуна-Бровари» лідер депутатської фракції «Свобода» Олег Шевчук, затримання сталося приблизно о 4.30.

«Зараз коментувати подію ми не можемо. Скажу лише, що долучилися адвокати, які працюють над ситуацією», — сказав Шевчук.

Як сповіщають представники Броварського осередку молодіжної організації ВО “Свобода” “Сокіл”, Бойко знаходиться в Києві в міліції за адресою Хорива, 20 (Подільське районне управління головного управління МВС України м. Київ — прим. Т. Б.).

Нагадаємо, що два місяці тому в помешканні родини Бойка, поки сам активіст перебував у зоні АТО, було проведено обшук.

На 1-й сесії Броварської міської ради Сергій виступав перед присутніми із заявою від партійної фракції «Свобода» «проти політичних репресій та реваншу негідників».

Фото — Facebook

Поділіться.

Коментарі закриті.