Аваков каже, що екс-губернатора Мельничука можуть оголосити у розшук

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков не виключив, що колишнього губернатора Київщини Максима Мельничука можуть оголосити у розшук. Про таку заяву очільника МВС сповіщає сайт «Слово і Діло».

За словами Авакова, рішення про причетність, а, відповідно, і вживання заходів щодо розшуку, буде ухвалене після аналізу проведених обшуків і оперативних матеріалів судом. «Розшук не виключений», — цитує «Слово і діло» Арсена Авакова.

Нагадаємо, що днями на сайтах низки ЗМІ з’явилася інформація про звільнення керівника Київської облдержадміністрації Максима Мельничука за власним бажанням. Голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук тоді на брифінгу в КОДА спростував інформацію.

Однак, згодом міністр МВС України Арсен Аваков повідомив, що спіймали на вимаганні та отриманні 200 тисяч гривень від підлеглої заступника Мельничука Ігоря Любка. Посередником у справі називають начальника управління Департаменту охорони здоров’я Київської ОДА Юрія Пуденка.

За попередньою версією слідства, Мельничук та Любко запідозрили у незаконних махінаціях керівницю Департаменту АПК Київщини і почали вимагати в неї частину грошей, погрожуючи звільненням. У справі вже проводиться 13 обшуків у різних фігурантів справи включно з Мельничуком.

У заміському будинку, де вчора тривали обшуки з 4-ї ранку, Мельничука не було, а в самій будівлі, за словами його дружини, перебували чужі, озброєні люди, які нікого туди не впускали.

На офіційному інтернет-представництві є указ президента України про «Про звільнення М.Мельничука з посади голови Київської обласної державної адміністрації», тоді як на сайті КОДА поки що оновлень у розділі «Керівництво» немає.

У Броварах Максима Дмитровича востаннє бачили 24 серпня на святі Дня Незалежності, яке проходило за співорганізації і Київської обджержадміністрації.

Поділіться.

Залиште відповідь