Аварія на вулиці Незалежності: центр міста залишився без води

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Усю ніч мешканці вулиці Незалежності могли чути дзюрчання води та неприємні запахи. Продовжується ліквідація наслідків аварії, що сталася вчора. Комунальники залагоджували ситуацію і уночі.

pa180080

Нагадаємо: біля будинку № 12 по вул. Незалежності провалилось асфальтове покриття, і на поверхню вирвалися фонтани нечистот. За телефоном (04594) 6-11-11 нам повідомили, що комунальники так підключали нові комунікації, що зламали старі.

pa180079

Наразі немає води по вул. Незалежності, Симона Петлюри, Короленка, і коли вона з’явиться — невідомо.  Зараз ЖЕК-3 шукає в будинках на перших поверхах воду, де можна було б вивести кран для мешканців будинку Симона Петлюри, 23 Б, а також навколишніх будинків округу.

Біля бювету на вул. Незалежності вишикувалася величезна черга. Відзначимо, що мешканці будинків змушені зараз купувати бутильовану воду для побутових проблем, і фактично сплачуть за ті послуги, які б їм мали надаватися як комунальні.

chergi_buvet

Як стало відомо «Трибуні-Бровари», комунікації по вул. Незалежності прокладалися ще в кінці 1970-х, і з того часу заміни не було. Тож труби вже давно відпрацювали свій термін. Буде шкода, якщо комунальники знову обмежаться «косметичним ремонтом», а по суті — банальним латанням дірок.

У цій ситуації виникає запитання до лідера ГО “Громадські активісти” Ірини Нілової, яка є офіційним радником мера міста з питань підтоплень: вона буде долучатися до розв’язання проблеми чи буде лише займатися питаннями перейменування вулиць?

Керівник Комунального підприємства «Броваритепловодоенергія» Сергій Сафронов від коментарів щодо термінів усунення наслідків аварії та подачі води, відмовився, аргументувавши тим, що на місці прориву каналізації дуже багато роботи.

Поділіться.

Залиште відповідь