Бабич анонсував позачергову сесію —«потренуватись» на системі голосування

Pinterest LinkedIn Tumblr +

2 серпня може відбутися 16 позачергова сесія міської ради. Про це на засіданні земельної комісії повідомив секретар міської ради Петро Бабич.

За словами Бабича, на цю сесію можуть винести технічне питання — закріплення за депутатом Тютюнником Андрієм робоче місце № 29 у сесійній залі (те місце, яке було закріплене за депутатом Олександром Рєзніком, допоки він не став заступником міського голови).

Також, на сесії можуть розглянути питання про те, щоб позафракційний депутат Андрій Лопатюк пересів на місце депутата Петра Бабича, який вступив у повноваження секретаря міської ради і повинен знаходитися міського голови. Тобто, пан Андрій буде знаходитися «у рядах» УКРОПу (за місцем розміщення крісла). Пов’язана така «пересадка» Лопатюка з тим, що зараз його стілець знаходиться найбільш віддалено від міського голови і трибуни і «на Камчатці» практично нічого не чути.

Та найголовніше підґрунтя сесії — випробувати систему електронного голосування, щоб на «великій» сесії, у 60 питань, вже голосувати сучасним способом.

Нагадаємо, що на регламентній комісії депутати розглянули зміни до регламенту, які будуть адаптовані під систему «Рада Голос».

Як мовиться, цивілізація стає ще на крок ближче…

Поділіться.

Коментарі закриті.