Багмут не оцінили

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Звіт начальника відділу культури Наталії Багмут не затверджений, однак, поправка про те, що її робота визнана незадовільною — не підтримана. Фактично це означає, що повноваження Наталі Багмут продовжуються.

Про це стало відомо за підсумками голосування депутатів після звіту начальника відділу культури.

У ході обговорення виникла пропозиція не просто прийняти (чи не прийняти) звіт Багмут, а й винести на голосування оцінку її роботи.

За поправку до проекту від депутатів демократичних сил винести на голосування питання щодо визнання роботи Наталі Багмут незадовільною, проголосували 16 депутатів. Власне, це голосування стало ключовим.

До речі, хоч у листку-протоколі в порядку черги після міського голови Ігоря Сапожка мав голосувати секретар міського голови Олексій Здоровець, представник «Свободи» наполіг на тому, що буде голосувати в останню чергу.

Також відзначимо, що на цьому голосуванні були відсутні Олександр Рєзнік, Сергій Бойко, Сергій Бєльський, Максим Семенов та Юрій Чередник. Однак, якщо перші чотири депутати не були присутні і на попередніх голосуваннях, то Чередник чомусь залишив зал саме перед цим голосуванням.

Щодо прийняття чи неприйняття звіту Наталії Багмут, то тут проголосували «за» її звіт — 11 депутатів.

Поділіться.

Коментарі закриті.