Багнюк просить на лікарню півмільйона гривень — на штат та «комп’ютерні технології»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На збереження кількості робочих місць в БЦРЛ та на впровадження нових комп’ютерних технологій в роботі медичного персоналу та нових програм, Броварська центральна лікарня попросила з бюджету півмільйона гривень.

Але при цьому ні штатний розклад працівників лікарні, ні кошторис комп’ютерної техніки, яку збираються придбати, депутатам на розгляд не надали. На це на 6 черговій сесії звернула увагу член Комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, депутат фракції «Солідарність» Ірина Веремчук під час розгляду проекту рішення щодо програми фінансової підтримки, та заохочення працівників Броварської центральної районної лікарні на місцевому рівні на 2015-2017 роки.

«Кошторис на комп’ютерну програму має бути невід’ємною частиною до цього рішення та до програми», — зазначила Веремчук і наполягла на тому, щоб протокольним дорученням до затвердженого проекту обов’язково були додані вищезгадані документи.

Під час з’ясовування, які комп’ютерні програми та технології «тягнуть» аж на півмільйона гривень, з представника Броварської ЦРЛ (головного лікаря Валентина Багнюка не було) ледве вдалося «витягти», що лікарня планує встановити комп’ютери в реєстратурі, щоб на кожного пацієнта можна було завести електронну картку.

Склалося враження, що доповідач і сама не зовсім розуміла, на які саме комп’ютерні технології потрібна сума.

Також окремі депутати звернули увагу на зневажливу, на їх переконання, поведінку до них головного лікаря Броварської центральної лікарні Валентина Багнюка. Мовляв, якість його доповідей на комісіях залишає бажати кращого.

Відзначимо, що останнім часом з боку головного лікаря Валентина Багнюка звучали нарікання на те, що ніхто з громади та активістів не має ні юридичного, ні морального права вимагати від нього звітності, а будь-які закиди про те, що лікарня у своїй фінансовій діяльності має бути прозорою, головним лікарем ігнорувалися або сприймалися «в штики».

Не змінилася риторика головного лікаря навіть і тоді, коли частина учорашніх активістів перейшли у статус депутатів — у Валентина Віталійовича залишилося упереджене сприйняття, що активісти та депутати мають особисто до нього якусь неприязнь.

Наголосили депутати і на такій проблемі, як черги у медичних закладах міста — дорослій лікарні, дитячій, поліклініці, а також звернули увагу на такий спосіб вирішення проблеми, як впровадження електронних черг. Але чи розглядалися подібні технології керівництвом лікарні і чи закладені вони в програму — невідомо.

Поділіться.

Коментарі закриті.