«Бандерівське смузі» для російських окупантів від броварчан

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ім’я Леоніда Черепейніка разом із сотнями інших мирних мешканців нашого міста, які самовіддано і згуртовано працюють задля перемоги, безперечно буде вписане в сторінки книги героїчної оборони Броварів і Києва від російської окупації. У перші дні війни Леонід організував броварчан для виготовлення не однієї тисячі пляшок “бандерівських смузі” (коктейлів Молотова) для захисту міста від окупантів.

Ім’я Леоніда Черепейніка добре відоме броварчанам. І не лише тим, які цікавляться політикою в нашому місті, а і тим, хто дбає про екологію та сортує сміття.
Черепейнік – опозиційний депутат міської ради від фракції  “Голос”, директор фірми, що займається збором та сортуванням вторсировини. Також Леонід відомий у місті меценат.

У перший день нападу Росії  на нашу країну – 24 лютого, коли ворог обстріляв броварські військові частини, Леонід намагався вивезти в безпечне місце свою велику родину. Проте масовий виїзд броварчан та мешканців столиці створив значні черги і “пробки” на виїздах із Києва, тож зваживши всі за і проти Леонід із родиною повернувся в Бровари.

Найперше – забезпечив безпеку рідних, а далі почав думати, чим може допомогти нашим військовим і теробороні, адже захищати своє життя, своєї родини і незалежність країни – це обов’язок кожного свідомого українця, каже Леонід.

Позаяк він має запас пляшок, масла, пінопласту, тару, тож вирішив об’єднати броварчан для виготовлення “бандерівського смузі” (коктейлів Молотова). “Рецепт” знайшов в інтернеті і у відео закликав усіх небайдужих приєднатися до виготовлення “подарунків” для ворога. “Я поставив перед собою виконати програму мінімум”, – розповів Леонід.

Рецепт “бандерівського смузі”: скляна пляшка 0,5 або 0,7 л із тонкими стінками, пінопласт, ацетон або бензин, тампон із тканини (не синтетика), скотч.

1. Засипаємо повну пляшку дрібленого пінопласту.

2. Заливаємо його бензином або ацетоном.

3. Як пінопласт осяде і перетвориться у рідкий платилін, доливаємо 2/3 бензину + 1/3 масла.

4. Забиваємо пляшку скрученою тканиною у вигляді тампону.

5. Прив’язуємо фітиль і заматуємо проволкою або скотчем.

Леонід Черенпейнік

Леонід Черепейнік

У перший день – 26 лютого, на його заклик відгукнулося близько сотні небайдужих броварчан. Приходили як чоловіки, так і жінки, навіть діти, розповідає Черепейнік. ” Моїх двоє старших дітей – син і донька, також працювали поряд”, – каже Леонід.

(Натисніть задля збільшення)

(Натисніть задля збільшення)

(Натисніть задля збільшення)

За два дні виробництво вдалося належно організувати і, як кажуть, ” поставити на конвеєр”. Звичайно, контролювали якість свого продукту: цим займалися окремі активісти.

Задля перемоги броварчани працювали від ранку до пізнього вечора, а коли сировина закінчувалася,  то на перший заклик містяни, хто скільки міг, привозили у точки виробництва “смузі” бензин і ганчір’я. За 6 днів небайдужі містяни не лише виконали, а перевиконали програму мінімум.

(Натисніть задля збільшення)

(Натисніть задля збільшення)

Команда активістів на чолі з Леонідом забезпечила ” смузі” всі пости, провела короткі інструктажі з використання “подарунків”.

” Зараз я займаюся в місті логістикою – допомагаю гуманітарному штабу доставляти допомогу, опікуюся дітьми з особливими потребами”, – розповідає Леонід.

Леонід Черепейнік – один із тисяч мирних громадян нашого міста, які не бажають бути під гнітом загарбників, тож докладають максимум зусиль, щоб якнайшвидше знищити ворога. “Лише спільними зусиллями ми зможемо здолати  російських окупантів. Нашим дітям за нас соромно не буде”, –  каже  Леонід Черепейнік.

Фото, відео – надані Леонідом Черепейніком

Читайте також

  1. Печуть хліб та готують «Український непереможний» суп: голландська пекарня в Броварах підтримує потребуючих

  2. Перші під час війни: відразу дві пари “розписалися” у Броварському відділі  ДРАЦС
  3. Увага! Масові розсилки шкідливого програмного забезпечення

  4. Перші під час війни: відразу дві пари “розписалися” у Броварському відділі  ДРАЦС
  5. Супермаркети масово відмовилися від продажу продукції Coca-Cola

  6. Як отримати медичну допомогу під час перебоїв із мобільним зв’язком. Поради МОЗ

  7. Українцям, які втратили роботу через війну, виплатять допомогу

  8. Боєприпаси в дитячій іграшці: у київському метро поліціянти викрили диверсантів

Поділіться.

Залиште відповідь