Басейн з мільйонними боргами: керівник Семенюк надасть бізнес-план роботи «без пафосу»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Наступне засідання робочої групи з перевірки фінансово-господарської діяльності КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» (басейн ЗОШ №9) відбудеться у вівторок 19 липня о 10.00. Про це виданню «Трибуна-Бровари» повідомила голова робочої групи депутат Ірина Веремчук.

На останньому засіданні депутати не стали визначатися з датою проведення наступного заходу, позаяк уже двічі не збирався кворум і деякі депутати пропускали по два, а то і по три засідання. Домовилися, що депутати-члени комісії між собою домовляться про зручний час, а вже потім сповістять про це керівництво басейну ЗОШ №9.

Нагадаємо, що на останньому засіданні керівники центру надали для вивчення таку документацію, як штатний розклад, площа території, яка здається в оренду і орендна плата, вартість обладнання та його оренда.

Під час засідання «сплила» інформація про те, що колишній керівник реабілітаційного центру Олег Лісогор вносив кошти з власної кишені на погашення заборгованості по зарплаті, але при цьому не розібрався в тонкощах бухгалтерії і податкового кодексу.

На завтрашньому засіданні керівник КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» Олена Семенюк обіцяла ознайомити депутатів з бізнес-планом підприємства на найближчі півроку.

На позаминулому засіданні, коли про нього заговорила голова комісії Ірина Веремчук, пані Олена відреагувала: « Давайте не називати це пафосно — «бізнес-план». Я надам свої пропозиції».

Засідання відбудеться, як і попередні два, в Оздоровчо-реабілітаційному центрі.

Поділіться.

Коментарі закриті.