Батюк назвав інформацію про «свинячий грип» істерією ТБ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

41 людина лежить в терапевтичному відділі Броварської центральної лікарні з діагнозом «пневмонія», а у дитячому відділі — 17 дітей з діагнозом — ГРВІ. Про це у соціальних мережах повідомив, з посиланням на слова головного лікаря Броварської ЦРЛ Валентина Багнюка, депутат Сергій Батюк.

За словами Батюка, до обласної вірусологічної лабораторії направили зразки, і на даний час підтвердження грипу штаму H1N1 немає.

«Вся ця так звана «епідемія» — лише істерія місцевого ТБ. Кількість хворіючи на ГРВІ та ГРЗ практично така ж, як і у попередні роки. Тільки санепідемстанція здатна визнати чи спростувати епідемію в місті. Поки жодних заяв про критично підвищену захворюваність не було. І не оголошувалося жодного карантину», — заявив Батюк.

Наступна зустріч, розповів депутат, відбулася із заступником міського голови з гуманітарних питань Ларисою Виноградовою, яка повідомила, що дитсадки та школи працюють у штатному режимі.

«Із цих двох зустрічей зрозуміло, що епідемії в місті немає. Люди взимку хворіють завжди, і цей рік не відрізняється від попередніх. Медики рекомендують робити вологе прибирання з дезінфікуючими засобами та приймати вітаміни, в людних місцях користуватися захисними масками. А головне — не піддаватися паніці», — зазначив Сергій Іванович.

Поділіться.

Коментарі закриті.