Бажаючим виступати на сесіях не обов’язково подавати «заявку» на виступ за добу

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Особи, які бажатимуть виступити у питанні «Різне», не зобов’язані завчасно надати секретарю ради текст свого виступу у письмовому вигляді для формування орієнтовного переліку виступів та визначення їх черговості. У попередньому регламенті говорилося про те, що потрібно було це робити завчасно, але не пізніше одного дня до пленарного засідання. Тепер такий пункт звучить із приписом: «за необхідності», тобто, ця норма стала не обов’язковою.

Такий порядок визначений Регламентом Броварської міської ради VII скликання, який затвердили на останній сесії міської ради. Відзначимо, що депутати від «демократичного табору», зокрема, представник «Солідарності» Володимир Опалько запропонував виключити з пункту регламенту слова, які обмежують часовий простір визначенням «не пізніше, ніж за добу» взагалі. Свою позицію депутат обґрунтував тим, що питання, які не стосуються порядку денного, можуть виникати у представників громади у день сесії або ж не всі громадяни можуть мати змогу завчасно подати текст свого виступу.

Однак, міський голова Ігор Сапожко зазначив, що пункт був включений навмисне, щоб депутату в розділі «Різне» можна було підготуватися до того чи іншого питання.

Посилаючись на те, що проект регламенту пройшов слухання на профільній комісії та на погоджувальній раді, міський голова залишив пункт регламенту з приписом «за необхідності». Депутати в цілому, і, зокрема, в цій частині поправки до регламенту підтримали.

Поділіться.

Коментарі закриті.