Берестовий та Бєльський у конкурсній комісії з обрання керівників навчальних закладів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Депутати Броварської міської ради, вони ж члени постійної депутатської комісії з гуманітарних питань Сергій Бєльський та Олег Берестовий увійдуть до складу конкурсної комісії, яка визначатиме претендентів на посади директорів навчальних закладів у Броварах. За таке рішення проголосувала комісія з гуманітарних питань.

Нагадаємо, що ще 13 жовтня 2015 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про порядок призначення керівників навчальних закладів за конкурсом, а 5 липня 2016 року конкурсний відбір у Броварах за ініціативи Громадської ради при управлінні освіти впровадили відповідним рішенням виконкому.

За Порядком призначення на посаду керівників навчальних закладів Броварської міської ради, передбачено конкурсний відбір та громадське обговорення кандидатів, що унеможливило б призначення директорів шкіл без урахування думки педагогічного колективу та батьків.

Конкурсна комісія має такий вигляд: члени депутатської гуманітарної комісії, представники управління освіти, представники педагогічного колективу навчального закладу та представники керівників інших навчальних закладів міста, представники ГР при управлінні освіти та представники громадського об’єднання батьків цього навчального закладу). З кожної організації має бути по два представники. Ось саме за представників від гуманітарної комісії — Бєльського та Берестового — і проголосували сьогодні депутати. За Бєльського — як за голову комісії, за Берестового — як члена комісії за пропозицією самих депутатів.

Перший відкритий конкурс відбудеться щодо посади керівника дошкільного закладу «Казка», який відкривається у нашому місті. 8 серпня, нагадаємо, завершиться прийом документів від бажаючих узяти участь у конкурсі.

Обрання до складу комісії Олега Берестового дає надію на те, що конкурси на вакантні посади керівників навчальних закладів базуватимуться на засадах чесної конкуренції, позаяк партія «Демократичний Альянс», за списками якої обраний депутат, постійно декларує принципи прозорості та відкритості у владі.

Таке обрання важливе і на тлі того, що виконком міської ради, в обхід позиції Громадської ради при управлінні освіти і науки, ухвалив рішення щодо Положення про конкурс — шляхом таємного голосування давати педагогічним колективам навчальних закладів рекомендації  щодо кандидатур на посаду керівника.

Фото — “Маєш право знати”.

Поділіться.

Коментарі закриті.