Без заступника і секретаря регламентна комісія закрилася, не розпочавшись

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Засідання постійної комісії з питань регламенту, правопорядку та депутатської етики перенесене на невизначений термін. З питаннями, які мали розглядатися на ньому, можна ознайомитись тут.

Щойно розпочалося засідання комісії, як виявилося, що у складі немає заступника і секретаря. На це звернув увагу голова комісії Володимир Оксютенко («Єдність»), закликавши колег — депутатів Сергія Батюка («Солідарність») та Юрія Скотнікова («Самопоміч»), переступити через політичні амбіції та приступити до роботи.

Нагадаємо, що на другій позачерговій сесії «ситуативна коаліція» («Єдність», РПЛ, УКРОП, «Батьківщина» та «Свобода») розподілили посади голів, заступників та секретарів комісій між партійними фракціями «Батьківщина», «Єдність» та «Свобода» («бюджетну» очолив позафракційний депутат), і депутати Батюк та Скотніков з числа фракцій, які не захотіли приєднуватися до «ситуативної коаліції», відмовилися від посад. Своє рішення депутати пояснили так: якщо фракції, що увійшли до тимчасової більшості, взяли на себе відповідальність за роботу комісій, то мають і далі відповідати за це. При цьому і Батюк, і Скотніков заявили, що від роботи в комісії не відмовляються.

регламентна (2)

Очевидно, на найближчій сесії депутати мають розглянути питання про переформатування комісії — зрозуміло, що в такому складі вона працювати не може.

Для внесення змін в регламент Броварської міської ради VII скликання Оксютенко запропонував запросити на засідання усіх депутатів, які вносили до регламенту поправки, а також юристів, які зможуть проаналізувати відповідність поправок до законодавчих норм.

Далі засідання оголосили закритим.

Поділіться.

Коментарі закриті.