Безкоштовно підключити охоронну сигналізацію можуть медики, освітяни, пенсіонери та АТОвці

Pinterest LinkedIn Tumblr +

«Комкон-Груп» пропонує безкоштовне встановлення охоронної сигналізації та кнопки екстреного виклику медикам, вчителям, пенсіонерам та учасникам АТО.

У попередні роки «Комкон-Груп» безкоштовно встановлював охоронну сигналізацію та кнопки екстреного виклику для консьєржів у багатьох під’їздах багатоквартирних будинків.

Ті, хто скористався цією пропозицією, отримали змогу забезпечити охороною та безпекою як самих консьєржів, які наглядають за порядком у багатоповерхівках, так і мешканців цих будинків. У разі загрози життю або порушення громадського порядку, одне натискання тривожної кнопки – і через лічені хвилини на місце прибудуть співробітники ГК «Комкон».

Так, в передостанній день липня невідомий п’яний чоловік побив консьєржку та мешканця буд.№36, що на вул. Симона Петлюри. Невідомо, чим би закінчилася ця історія, якби не «комконівці», яких встигла викликати консьєржка, натиснувши тривожну кнопку. Вже за 2 хв охоронці прибули на місце спрацювання, затримали «на гарячому» хулігана, передали його поліції та викликали для потерпілих «швидку».

Побив консьєржку і чоловіка: «комконівці» затримали нападника

ГК «Комкон-Груп» продовжує впровадження соціальної програми «Безпечні Бровари» і цього разу пропонує безкоштовне встановлення охоронної сигналізації та кнопки естреного виклику медикам, освітянам, пенсіонерам та учасникам АТО.

Абонплата для медиків, вчителів та пенсіонерів складає у місяць від 300-350 грн за квартиру та 500-600 грн за приватний будинок.

Нарахування абонплати для АТОвців складає 50% від вище вказаних сум.

Із приводу підключення безкоштовної сигналізації звертайтесь за телефонами:

(098) 119-09-09

(066) 119-09-09

(093) 119-09-09

або www.komkon-kiev.com

 Читайте також:

  1. Мастурбував із кущів на дівчат: «Комкон» затримав пенсіонера
  2. Невдале пограбування магазину «Єва»: «Комкон» затримав підозрюваного
  3. Помстився: «комконівці» затримали чоловіка, який розбив скло в автівці
  4. «Комкон Груп» : підготовлений – значить озброєний. Тренування в ССК «Булат»
  5. Встановлення тривожної сигналізації на вхідну групу в квартирі переможця розіграшу від «Комкон Груп»
Поділіться.

Залиште відповідь