Безкоштовно провакцинуватись від COVID-19 зможуть близько 4 млн українців

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Україна отримає вакцину проти коронавірусу безкоштовно для 20% населення в межах глобального механізму COVAX. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці 18-го листопада повідомив головний санітарний лікар України, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

«Україна –  одна з країн, яка включена в роботу глобального механізму COVAX. І тому вона має можливість отримати вакцини від коронавірусної хвороби в кількості доз, яка дорівнює 20% населення, безкоштовно. Це означає, що близько 4 млн громадян України зможуть вакцинуватися в першій половині 2021 року», – написав він. Також додав, що вакцинація відбудеться за рахунок фінансової підтримки з боку міжнародних партнерів та урядів інших країн.

Ляшко зазначив, що в списку вакцин, які отримає Україна, – кандидат у вакцини від американської фірми Moderna.

«Експериментальна вакцина mRNA-1273 компанії Moderna Inc. показала ефективність 94,5% в ході заключної стадії тестів, оголосили її творці в понеділок.

Після вакцини від Pfizer вона стала другим в США і третім у світі препаратом для захисту від коронавирусу, який успішно завершив випробування і показав результат вище очікуваного»,повідомляє BBC news.

«Ставимо перед собою завдання забезпечити імунізацію якомога більшої кількості населення перевіреними, якісними та безпечними вакцинами в 2021 році як за рахунок глобальних ініціатив, так і за рахунок державного бюджету України», – додав Віктор Ляшко.

Читайте також:

  1. COVID-19: на Київщині ліжка в лікарнях заповнені на понад 70 %

  2. COVID-19: в Україні заборонили планові операції і шпиталізаці

  3. COVID-2019: у «первинці» та «вторинці» хворіють 25 медпрацівників

  4. За неносіння маски тепер штрафуватимуть на місці і без суду

Поділіться.

Залиште відповідь