Бійка і фекалії: у Княжичах зірвали сесію сільради через земельні питання. ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Учора на вечір було призначене позачергове засідання сесії Княжицької сільської ради. Влада вирішила провести його в закритому режимі. Втім, активісти все ж прийшли на засідання та зірвали його. Під час спроби відкрити сесію голову облили випорожненнями, сталися сутички.

Як ідеться на сайті Княжицької сільської ради, засідання було призначене на 30 жовтня о 17:00 (вечір п’ятниці). Посилаючись на COVID-19, влада оголосила, що засідання буде закритим. Серед питань порядку денного – затвердження звіту, а також понад 100 земельних проєктів рішень.

Княжицька активістка і нинішня депутатка Броварської міської ради Ірина Нікітчина (від «Голосу») розповіла «Трибуні», що на розгляд сесії включили скандальні питання – передачу земель фестивального поля двом нібито немісцевим громадянам, В’ячеславу Середі та Денису Фізеру.

Ділянки для Середи і Фізера

Ділянки для Середи і Фізера на кадастровій карті

Водночас, зі слів активістки, під час сесії була загроза, що в порядок денний із голосу включать питання про передачу цілих 8 га того ж фестивального поля, а також озера.

Під стінами будівлі, де мала відбутися сесія, зібрався мітинг. Активісти увійшли також і в приміщення. На початку засідання депутат Дмитро Іванов (нині балотувався до ОТГ від «України славетної») вказав на необхідність перенести засідання в більше приміщення, щоби охочі могли бути присутні.

Сільський голова Віктор Петренко (претендував на крісло депутата Броварської ОТГ від партії «За майбутнє») відмовився, посилаючись на рішення дотримуватися карантину. Після цього в приміщенні сталася сутичка, голову облили випорожненнями.

Тим часом ззовні, на вулиці, тривав мітинг. Його учасники називали владу села та голову ради «крадіями». Дмитро Іванов під час виступів на мітингу також зазначив, що землю отримують нечесно і корупційним шляхом.

Публічно щодо вчорашніх подій висловився у Фейсбуку депутат Княжицької сільської ради Руслан Фірсов (на цих виборах балотувався до ОТГ від «Європейської Солідарності»), який назвав учасників протесту «гімноактивістами» та «тітушнею».

З його слів, вони облили фекаліями прапор села, були в балаклавах, влаштовували штовханину і застосовували спецзасоби, а потім «спокійно» повз поліцію пішли додому.

Головне фото – Дмитро Іванов

Читайте також

  1. Стрілянина в Княжичах: конфлікт між депутатами і багатодітною родиною за озеро. ФОТО, ВІДЕО
  2. Спроба вбивства в Княжичах: замовник і виконавці постануть перед судом
  3. Київські поліціянти фальсифікували документи щодо розстрілу в Княжичах – слідчий ГПУ
Поділіться.

Залиште відповідь