Більше сотні власників гаражів хочуть земельну ділянку під кооператив на Залізничній

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Гаражний кооператив «Лагунова 2015» просить у міської ради розглянути можливість долучення до кооперативу ще 144 особи, які мають у власності металеві розбірні гаражі.

Про це «Трибуні-Бровари» розповів один із засновників кооперативу Василь Мельник, який зареєстрував 15 березня у виконкомі відповідне звернення.

Йдеться про металево-розбірні конструкції, які розташовані по вулицях Короленка, Героїв УПА, Київській та Симона Петлюри.

Як говориться у заяві, ще у січні 2017 року гаражний кооператив подав документи (копію статуту кооперативу, копію витягу ЄДРПО, карту з ескізним планом розташування земельної ділянки, список членів кооперативу станом на 30 січня) на отримання в довгострокову оренду чи користування земельної ділянки, орієнтовною площею 0,87 га, що розташована по вулиці Залізничній 5-5А, яка знаходиться на стадії розгляду та погодження.

Згідно даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, гаражний кооператив «Лагунова 2015» зареєстрований у Броварах по вулиці Марії Лагунової, а засновниками є шість осіб: Тетяна Юхименко, Сергій Шило, Олег Пасечніков, Василь Мельник, Борис Бліндар та Валентина Бліндар.

Як зазначив депутат Броварської міської ради та член земельної комісії Володимир Опалько, питання не можна підтримувати в жодному разі.

Володимир Опалько.

«Питання ні з ким не погоджувалося і не виносилося навіть на земельній комісії в пункті «Різне». Ігор Сапожко (міський голова — прим. Т. Б.) заграє з кимось, чому депутати мають підтримувати цей документ? Усі земельні питання повинні проходити через земельну комісію, але це, вважаю, притягнуте за вуха. Думаю, Сапожко може перекинути це питання на земельну комісію, аби скинути із себе негатив.

На вулицях, вказаних у заяві, можна провести опитування. Переконаний: там знайдеться тисячі людей, як хотіли б отримати земельні ділянки під гаражі, але при цьому самовільно ділянки не захоплювали. Чому ці кілька десятків людей з вулиці Марії Лагунової мають превентивне право?

Вважаю, що тут немає жодної соціальної справедливості. Це лише бажання власників гаражів», —прокоментував депутат.

Начальник відділу земельних питань Леся Гудименко ситуацію коментувати відмовилася.

Поділіться.

Залиште відповідь