Благодійний фестиваль дитячої та юнацької творчості відбудеться у Броварах

Pinterest LinkedIn Tumblr +

5-6 листопада у Броварах проходитиме благодійний Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості. Фестиваль спрямований на підтримку онкохворих жителів Броварщини.

Серед організаторів свята — Броварська міська рада та Броварська дитяча музична школа. Програмою заходу передбачені виступи творчих колективів та сольних артистів у наступних номінаціях: вокал, інструментальне виконавство, хореографічне мистецтво та оригінальний жанр.

Уже відомий склад журі фестивалю. У номінації «вокал» оцінювати виконавську майстерність виступаючих будуть фіналіст співочого талант-шоу «Х-Фактор» Олександр Павлик і заслужена артистка України Світлана Боровик. Інструменталістів прослуховуватимуть заслужений діяч мистецтв України Костянтин Чеченя та лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів Іван Євтушенко. У складі журі з хореографії — заслужений артист України Валерій Кирилюк, суддя міжнародної категорії Ольга Козлова, спеціаліст з фізичного виховання, рекреації та оздоровчої фізичної культури Аліна Кузимович.

Наразі розглядається можливість участі у програмі фестивалю молодих талантів з Італії, Франції, Естонії, Білорусі, США, Китаю тощо. Після конкурсної частини відбудеться великий гала-концерт, у якому братимуть участь переможці конкурсу разом із відомими артистами.

Благодійний внесок для глядачів та супроводжуючих (окрім керівників конкурсантів) становить 30 грн за кожний день фестивалю. Для учасників конкурсної програми благодійний внесок складе 100 грн з кожного учасника колективу і 250 грн — для солістів.

Поділіться.

Залиште відповідь