Бойку інкримінують статтю, яка передбачає від 8 років позбавлення волі

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварському депутату від партії «Свобода» Сергію Бойку інкримінують статтю 294 ст. 2 Розділу ХІІ КК України «Злочини проти громадського порядку та моральності» — «Масові заворушення».

Про це кореспонденту видання «Трибуна-Бровари» розповів лідер партійної фракції у міській раді Броварів Олег Шевчук. Відзначимо, що пов’язане затримання з подіями 31 серпня біля Верховної Ради .

Прикметно, що у Кримінальному кодексі України стаття, яка звучить: «Організація масових заворушень, що призвели до загибелі людей або до інших тяжких наслідків», передбачає позбавлення волі на термін від восьми до п’ятнадцяти років.

«Ми обіцяємо, що не залишимо свого побратима. Адвокати вже працюють над ситуацією. Це політичні переслідування», — заявив Шевчук.

Також Олег Сергійович заявив про те, що від Броварського відділу СБУ йому надійшло попередження. «Я отримав від Броварського відділу СБУ письмове попередження про те, щоб з мого боку не робилися масові заворушення та терористичні акти. Ми вважаємо, що це теж складова політичних переслідувань», — сказав Шевчук.

Нагадаємо, сьогодні депутата Броварської міської ради та добровольця батальйону ОУН приблизно о 4.30 було заарештовано.

За інформацією Комітету визволення політв’язнів та Броварського осередку ГО «Сокіл» (молодіжна організація «Свободи») Бойко перебуває у Подільському районному управлінні головного управління МВС України м. Київ.

Фото — Facebook

Поділіться.

Коментарі закриті.