Боротьба з пожежами: ліс навколо Броварів патрулюватимуть

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Броварах утворили оперативний штаб з реагування на можливі випадки виникнення пожеж. Новим рішенням влади також ініціювали низку заходів для боротьби і профілактики займань. Про це йдеться у вчорашньому розпорядженні міського голови Ігоря Сапожка.

Як зазначено в документі, штаб очолить перший заступник міського голови Олександр Резнік. До його складу ввійдуть низка керівників різних міських служб і відомств. У разі ускладнення ситуації з пожежами, штаб мусить працювати в цілодобовому режимі.

Відповідно до визначених завдань, із 16 червня поліція, ДСНС і громадські формування мають організувати патрулювання території міста, яка межує лісовими масивами. Рятувальники повинні щоденно звітувати про стан справ щодо профілактики пожеж.

Так само від позавчора комунальники міста мають організувати роботу щодо скошування сухої рослинності. Водночас її спалювання – категорично заборонене.

Серед інших заходів, до 1 серпня «Броваритепловодоенергія» та ДСНС мусять перевірити працездатність міських гідрантів. А до 22 червня – створити запаси паливно-мастильних матеріалів.

Формування добровільних пожежних дружин мають привести в готовність для оперативного реагування та дій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій у пожежонебезпечний період.

Фото – ДСНС

Читайте також:

  1. Пожежа в Зазим’ї забрала життя чоловіка. ФОТО
  2. Загинув у вогні? Під час гасіння пожежі рятувальники знайшли мертвого чоловіка
  3. На Торгмаші горіла трансформаторна підстанція. ФОТО
Поділіться.

Залиште відповідь