Броварами «гуляють» кір і невідомий вірус, – медичні новини

Pinterest LinkedIn Tumblr +

За минулий тиждень у Броварах було зафіксовано 7 випадків захворювань на кір, серед яких 6 – дорослі. Окрім того, Броварами  «гуляє» «незрозумілий» вірус, –  після перенесеного вірусного захворювання  зафіксовано випадки пневмонії. Попри це, відповідно до офіційної статистики, порівняно з попереднім тижнем, захворюваність  зменшилася. Про це йдеться у звітах відділу лабораторних досліджень та керівника первинної медицини Броварів.

Як ідеться в повідомленні Броварського районного відділу лабораторних досліджень, за звітний тиждень на грип та ГРВІ  захворіли 577 осіб (попереднього – 639), у тому числі дітей – 435 (за 7 днів до того – 469). Це становить 75,3 % від усіх недужих. Інтенсивний показник захворюваності на грип і ГРВІ (сумарно) становить 434,5 на 100 тис. населення, що нижче від попереднього тижня на 107%.

Згідно зі звітом, у Броварах не фіксували групових спалахів небезпечних інфекційних захворювань та харчових отруєнь. Водночас, реєстрували випадки гастроентероколітів (18), вірусного гепатиту (1), туберкульозу відкритої форми (1), скарлатини (1), мононуклеозу (1) та вітряної вісти (10). Також у садочку «Ялинка» виявили два випадки паразитарних захворювань – аскаридозу (1) та лямбліозу (1).

Минулого тижня також зросло число хворих на кір – було зареєстровано 7 випадків. Серед них 6 – це дорослі від 27 до 58 років. І ще одна дитина – із 6 школи – наразі перебуває на амбулаторному лікуванні – її діагноз лабораторно поки не підтверджений. Водночас, при проведені епідеміологічного розслідування встановлено, що за даними меддокументації, проти кору дитина була щеплена.

Як розповів під час сьогоднішньої оперативної наради за участі міського голови очільник первинної медицини Броварів Ігор Кравцов, мати нібито вакцинованого від кору хлопця зізналася: насправді запис про щеплення був сфальсифікований – підпис підроблений.

Головний лікар міського центру первинної медико-санітарної допомоги також зауважив на наявності в Броварах невідомого вірусу: «Щодо захворюваності, гострі респіраторні вірусні інфекції, вони в нас є… 577 випадків – ніби не забагато, але вірус ходить незрозумілий: і дорослі хворіють, і діти – пневмонії дорослі, і дитячі пневмонії.» Ігор Кравцов уточнив «Трибуні-Бровари», що пневмонії виникають, зокрема, внаслідок ускладнення після перенесеного вірусного захворювання.

Поділіться.

Залиште відповідь