Броварчан запрошують приєднатися до забігу “Весняний ліс”

Pinterest LinkedIn Tumblr +

29 квітня “Бег в Броварах” запрошують охочих містян і містянок приєднатися до легкоатлетичних змагань на свіжому повітрі “Весняний Ліс – 2018”. Організатори підготували два нові маршрути асфальтом, ґрунтом, піском і навіть із невеликими гірками.

У програмі заходу: крос на 5 і 10 км, скандинавська ходьба маршрутом у 5 км, а також дитячі забіги на 100, 300 й 1000 м. Окрім легкої атлетики, на всіх учасників та вболівальників чекають чай, гостинці, затишна домашня атмосфера, дружнє спілкування, та фірмова солянка “Бігу в Броварах”!

Організатори обіцяють пам’ятні медалі всім фінішуючим, іменні номера для тих, хто зареєструється до 23 квітня, а також приз за найбільшу команду. “Таким чином ми хочемо розвинути нову культуру корпоративного відпочинку. Відпочинку, у якому ви — не пасивні спостерігачі, а команда, що, долаючи себе, досягає нових вершин”, — розповідають автори ініціативи.

Стартове містечко знаходитиметься на вул. Лучиста, біля лісництва та кафе “Ялинка” (мапа — https://goo.gl/5Sgm9a). Дістатися можна автівкою або маршруткою №404 в напрямку ТРЦ “Термінал”.

До участі у забігах на 5 і 10 км допускаються учасники/-ці віком від 14 років. Реєстраційний внесок — 150 грн. Форма реєстрації — https://goo.gl/evgDzq

* – участь у дитячих забігах 100 м (вік до 6 років) і 300 м (вік до 10 років) — безкоштовна, зареєструватися можна буде на місці у день змагань;
** – участь у дитячому забігу 1000 м (вік від 10 до 13 років) — 50 грн (реєстрація — http://bit.ly/2FyrPcm).

Реєстрація також безкоштовна для дітей до 10 років, осіб віком 60+ та людей із інвалідністю.

Спільнота “Бег в Броварах” народилася з недільних пробіжок кількох товаришів. Поступово до них приєднувалося все більше людей, тому, зрештою, шанувальники/-ці легкої атлетики вирішили створити власну організацію. “Весняний ліс” — уже не перший масовий захід ГО “Бег в Броварах”. У жовтні минулого року активісти взялись організовувати забіг із 42-річною історією “Осінній лист”. Окрім цього, уже два роки поспіль напередодні Нового Року “Бег в Броварах” проводять крос для Дідусів Морозів.

 

Поділіться.

Залиште відповідь