Броварчан запрошують здати кров і анонімно протестуватися на ВІЛ/СНІД

Pinterest LinkedIn Tumblr +

За інформацією Броварської центральної районної лікарні, 13 вересня у відділенні трансфузіології з 9 до 12 години буде організовано забір крові від донорів. Особам, що виявлять бажання стати донорами, треба мати при собі паспорт та ідентифікаційний код. Доза крові становить 480 мл, донор, що вирішив здати кров за оплату, отримає 76 грн 80 коп, у тому числі 37,70 грн — у порядку компенсації за харчування. Також донорам видадуть довідки для пред’явлення на роботі. Докладну інформацію можна отримати за телефоном (04594) 4-40-94.

14 вересня броварчани матимуть нагоду безкоштовно та анонімно протестуватися на ВІЛ/СНІД. Організатори благодійної акції — Медичний центр «Фарма Макс» і Всеукраїнська благодійна організація «Конвіктус-Україна». Тестування проходитиме з 10 до 15 години на майдані Свободи, поруч із відділенням «Укрпошти».

Мешканці міста зможуть отримати консультацію соціальних працівників ВБО «Конвіктус-Україна». Зацікавлені зможуть ознайомитися з засобами профілактики та особистого захисту. Також організатори розкажуть про безпечну поведінку та розповсюдять відповідну літературу.

Поділіться.

Залиште відповідь