Броварчанка Аліна Шух номінована на звання “RISING STAR”. Проголосуйте за неї

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Федерація легкої атлетики Київської області запрошує взяти участь у голосуванні та підтримати броварчанку Аліну Шух на звання “RISING STAR”.

Багатоборка та броварчанка Аліна Шух висунута на щорічну номінацію “European Athletes of the Year!” як підростаюча зірка європейської легкої атлетики. На звання “RISING STAR” спортсменка номінована за встановлення світового рекорду в п’ятиборстві серед юніорок в приміщенні (4542 очок) та за перемогу на Чемпіонаті Європи серед юніорок з національним рекордом України (6381 очок)

Як повідомляє федерація легкої атлетики Київської області, голосування триватиме до 26 вересня. Всі охочі підтримати юну спортсменку зможуть проголосувати за неї перейшовши за посиланнями у мережі FB European Athletics  або RISING STAR та поставити “LIKE” під фото Аліни.

Нагадаємо, що 17-річна Аліна Шух вихованка броварського вищого училища фізичної культури, майстер спорту України, член національної збірної України з легкої атлетики серед юніорів. Два роки поспіль її визнавали найкращою молодою атлеткою України. Минулого року встановила світовий рекорд серед юніорів у семиборстві. А влітку цього року зайняла перше місце в багатоборстві та досягла національного рекорду серед дівчат до 20 років.

Поділіться.

Залиште відповідь