Броварчанка Аліна Шух стала чемпіонкою світу з метання спису

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Багатоборка та броварчанка Аліна Шух сенсаційно перемогла у змаганнях з метання спису на чемпіонаті світу U-20 з легкої атлетики у фінському Тампере.

Основною дисципліною спортсменки є семиборство, але в Тампере вона вирішила позмагатися у метанні спису. На чемпіонаті світу Аліна Шух перемогла з найкращим її результатом – 55,95 метрів.

Як зазначає 19-річна спортсменка, вона шокована своєю перемогою та не очікувала на такий результат.

«Я дуже рада і, насправді, не розумію, що тільки що відбулося. Я не можу повірити, що перемогла. Я думала просто отримати задоволення, метнути спис… Так, вчора подумала, що у мене такі ж результати, як і в інших дівчаток, може бути, я зможу поборотися з ними, але не знала, що можу перемогти», – заявила пані Аліна.

Спортсменка під час змагань, на жаль, отримала травму і, якщо вона не заважатиме Аліні, 12 липня вона спробує продовжити боротьбу у семиборстві, бо саме в цих змаганнях українка – головний претендент на «золото»

Нагадаємо, що Аліна Шух – вихованка броварського вищого училища фізичної культури, майстер спорту України, член національної збірної України з легкої атлетики серед юніорів. Два роки поспіль її визнавали найкращою молодою атлеткою України. У 2016 році встановила світовий рекорд серед юніорів у семиборстві. А влітку минулого – зайняла перше місце в багатоборстві та досягла національного рекорду серед дівчат до 20 років.

«Трибуна-Бровари» бажає броварській спортсменці подальших перемог!

Поділіться.

Залиште відповідь