Броварчанка Аліна Шух перемогла в міжнародних змаганнях із легкоатлетичного п’ятиборства

Pinterest LinkedIn Tumblr +

20-річна броварчанка Аліна Шух отримала перемогу в міжнародних змаганнях із легкоатлетичного багатоборства в естонській столиці Таллінні. Інформацію про це оприлюднено на сторінці КП «Київська обласна школа вищої спортивної майстерності» (ШВСМ) . 

Змагання з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні відбувалися 8-9 лютого у Таллінні (Естонія).

Три українських легкоатлетки окупували вершину підсумкового протоколу в п’ятиборстві на престижному міжнародному турнірі Indoor Combined Events.

У п’яти видах Аліна набрала 4518 балів, відтак досить упевнено перемогла у змаганнях. Другою стала чемпіонка світу-2013 у семиборстві Ганна Касьянова, яку Аліна обігнала на 69 балів. Третє місце – в Римми Буйненко.

Уже вдруге в 2020 році Аліна Шух показує результат, який перевищує норматив майстра спорту України міжнародного класу.

Нагадаємо, Аліна Шух – вихованка Броварського вищого училища фізичної культури, майстер спорту України. Тренують  Аліну батьки-легкоатлети – мама Майя та батько Анатолій Шух. Два роки поспіль Аліну визнавали найкращою молодою атлеткою України. У 2016 році спортсменка встановила світовий рекорд серед юніорів у семиборстві, а влітку 2017 року – зайняла перше місце в багатоборстві та досягла національного рекорду серед дівчат до 20 років. Влітку 2018 р. Аліна сенсаційно перемогла у змаганнях із метання спису на чемпіонаті світу U-20 із легкої атлетики у фінському Тампере. Минулого року багатоборка не змогла повноцінно виступати через травми.

«Трибуна-Броварів» вітає спортсменку з черговою перемогою та бажає здоров’я і нових досягнень.

Читайте також:

1. Броварська багатоборка Аліна Шух установила нові світові рекорди

2.Аліна Шух стала чемпіонкою світу з метання спису

3.Чемпіонка з Броварів Аліна Шух: «У Бірмінгемі все було організовано бездоганно»

4. Броварчанка Аліна Шух номінована на звання “RISING STAR”. Проголосуйте за неї

Головне фото – з інтернету

Поділіться.

2 коментарі

Залиште відповідь