Броварчанка бореться з раком і потребує термінової допомоги. ОНОВЛЕНО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

 39-річна мама двох дітей Ганна Проценко потребує допомоги аби подолати важку онкологічну хворобу.

Народилася Ганна в Броварах, де і закінчила школу №5. Останні 16 років працювала швачкою. Влітку 2020 року медики встановили їй діагноз низькодиференційована аденокарцинома молочної залози 4-ї стадії з метастазами в легені та головний мозок.

Як розповідає подруга хворої броварчанки Наталія, цього літа Ганна поїхала з дітьми на море. На відпочинку жінці стало зле, піднялась температура. Місцеві лікарі відразу направили броварчанку до Київського обласного онкологічного диспансеру, де після обстеження і було встановлено Ганні сташний діагноз.

Зі слів друзів хворої жінки, лікарі не хочуть ризикувати робити операцію, бо є великі шанси смерті на операційному столі, тож рекомендують хіміотерапію, яка дає хоча б якусь надію на продовження життя.

Проценко Ганна хвора на рак онко

Ганна пройшла три курси «хімії». Зупиняти лікування не можна, але і продовжувати його  не має фінансової можливості. Всі заощадження, які мала броварчанка, пішли на обстеження та перші курси хіміотерапії.

Проценко Ганна хвора на рак онкоГанна сама виховує двох дітей (4 та 15 років). Чоловік у скрутний час їх покинув і зовсім не підтримує.

Останні дні жінка почуває себе дуже погано, постійні головні болі та важкість дихання – хвороба прогресує, часу на порятунок життя обмаль. Тому друзі хворої броварчанки звертаються до небайдужих мешканців міста про допомогу Ганні.

Станом на 8 січня 2021 року «Трибуні-Броварів» повідомили, що Ганна сьогодні померла…

ФОТО – Ганна Проценко

Читайте також:

  1. Щоб вижити: десятимісячному Єгорці з Броварів потрібні найдорожчі в світі ліки
  2. Життя дворічної дівчинки з Броварів коштує 2,3 млн доларів. ФОТО. ВІДЕО
  3. Історії особливих людей, які мотивують (Відео)
  4. Антон Дубішин підтримав маля з Броварів, хворе на СМА. ФОТО. ВІДЕО
Поділіться.

Залиште відповідь