Нещодавно у Львові завершилися змагання серед українських плавців-юніорів. Участь у них брали дівчата до 14-ти і хлопці до 16-ти років. Приємно відзначити, найкращого результату досягла вихованка відділення плавання Броварського училища фізичної культури Ольга Савченко, яка виборола золоту нагороду на дистанції 200 м на спині (2 хв. 30,95 секунд) і дві бронзові медалі на дистанції 50 м на спині плюс на дистанції 200 м комплексним плаванням!
І це ще не все! Інша наша землячка — Марія Дивак — фінішувала третьою на дистанції 200 м на спині. Натомість Артур Тимченко здобув дві «бронзи»: на дистанції 50 м на спині та у складі команди юнаків у комбінованій естафеті 4х100 м. У складі згаданої естафетної команди бронзовим призером також став Максим Рідкоплет.
Ці результати дали змогу збірній Київщини посісти загальнокомандне четверте місце.
