Броварчанка вдарила фельдшерку «екстреної» в обличчя – щоб не заважала знімати

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Учора ввечері жінка, яка вийшла зустрічати «екстрену», що приїхала до її сусіда на виклик, вдарила в обличчя керівницю бригади. Така реакція була на слова фельдшерки, яка попросила її не знімати на телефон і намагалася цьому завадити.

Подія трапилася вчора ввечері на вул. М. Лагунової, 7-А. Як розповіла у Фейсбуці Тетяна, яка і вдарила керівницю бригади Людмилу Володимирівну, вона вийшла зустрічати «екстрену», яку і викликала, щоб провести до сусіда. За словами медиків, у чоловіка були судоми. Згодом журналісти дізналися, що це трапилося через інтоксикацію алкоголем.

Жінка стверджує, що фельдшерка на неї ні за що «наїхала», говорила «хамовито» і навіть «послала».

За словами Тетяни, у фельдшерки викликав обурення той факт, що вона фільмувала номер «швидкої». Жінка вказує, що це робила, адже не змогла дізнатися номер бригади, яка приїхала на виклик не за 7 хв, а за 14 хв.

Як повідомила журналістам «Трибуни» друга фельдшерка бригади Аліна Лавреньєва, вони приїхали за 7 хв. По приїзду «екстреної» жінка кинулася відкривати двері автівки, яка навіть остаточно ще не зупинилася. За що і отримала зауваження від медиків. Вдруге попросили жінку не заважати, коли піднімалися на другий поверх до хворого: у цей час Тетяна відкрила двері своєї квартири на першому поверсі, чим фактично і перегородила шлях медикам. А коли після огляду хворого та надання йому допомоги фельдшери спустилися до автівки, жінка повідомила їм, що на них очікує «сюрприз» і почала знімати їх на відео. Власне, ці слова медиків підтверджують у коментарях і очевидці.

Як зазначає Аліна Лаврентьєва, останнім часом бригади «екстреної» все частіше зустрічають агресивних якщо не пацієнтів, то їх рідних. Позаяк медики не знали чого очікувати від жінки, то викликали поліцію, чим ще більше розгнівали Тетяну. Вона кілька разів набирала на центральну лінію 103, скаржилася на медиків, продовжувала чіплятися до них і все це фільмувала. Людмила Володимирівна кілька разів просила не знімати її, а коли спробувала завадити, то Тетяна вдарила її в обличчя.

Як видно на оприлюдненому відео, Тетяна називає медиків «потворами», «вуркаганками», «лгуньямі». Своєю чергою члени бригади «екстреної» кваліфікували поведінку жінки рівноцінну стану алкогольного сп’яніння чи психічно хворої людини.

Сама ж жінка на своїй сторінці у Фейсбуці написала, що вона «необычная».

 

По приїзду поліції, медики написали на Тетяну заяву. За словами свідків, правоохоронці не змогли з жінкою поспілкуватися, адже вона сховалася в квартирі та вимкнула світло.

Та чи відкрили правоохоронці провадження з приводу нападу на медика – у пресслужбі райуправління поліції поки що відповіді не надали.

Обговорюючи інцидент під відео, оприлюднене Тетяною, деякі читачі в коментарях згадали і неприємні моменти, пов’язані з медиками «швидкої» під час виконання ними своїх посадових обов’язків.

Проте переважна більшість читачів у коментарях висловилися на підтримку медиків, які щодня піддаються стресу. Через що навіть змушені звільнятися.

На жаль, поспілкуватися з самою Людмилою Володимирівною журналістам не вдалося.

Як повідомила Аліна Лаврентьєва, після цього виїзду їх бригада виїздила ще на три, де люди потребували екстреної допомоги.

Головне фото – тематичне 

Читайте також

  1. Приїде «екстрена» чи «невідкладна» – залежить від культури виклику хворих, – оперативно-диспетчерський відділ
  2. У броварській «екстреній» несправні три карети. Автівки б’ють пацієнти?
  3. «Викликайте, лише коли справді екстрено», – медики екстреної допомоги. Відео
  4. Медики броварської екстреної врятували немовля, яке не дихало близько 20 хвилин. Відео
Поділіться.

Залиште відповідь