Броварчани починають збір підписів проти забруднення повітря

Pinterest LinkedIn Tumblr +

3 квітня о 19.00 у Броварах відбудеться зустріч для збору підписів під зверненням щодо перевірки показників атмосферного повітря у місті. Як повідомляє Громадська організація «Еко-Бровари», передбачається, що таких зустрічей буде декілька і перша з них запланована на території ЖК «Купава» за адресою вул. Симоненка, 4. Саме в цьому районі мешканці останнім часом скаржилися у соціальних мережах на дим та тяжке повітря, що йде від котельні, яка стоїть поруч.

Нагадаємо, проблема забруднення повітря у місті стала доволі актуальною, і розбираючись у проблемі, «Трибуна-Бровари» звертала увагу на три головних причини забруднення повітря:

— приватний сектор та комунальні служби, які спалюють листя;

— надання виконкомом дозволів на видалення зелених насаджень йдуть швидшими темпами, ніж їх висаджують;

— котельні та підприємства;

Зазначимо, що ще близько року тому депутати Броварської міської ради зверталися із запитами до санітарно-епідеміологічної служби в Київській області, реагуючи на постійні скарги мешканців вулиць Симоненка, Кобилянської, Шевченка, Злагоди, Фельдмана, Майбороди та Нечуя-Левицького на забруднення повітря котельнею ТОВ «Фелікс-Енерджі», що по вулиці Шевченка, 10 в районі басейну «Купава». Тоді мешканці звертали увагу на постійні викиди чорного диму з труби котельні, внаслідок чого вони змушені дихати брудним повітрям. У вересні минулого року в контексті того, що на вулиці Симоненка «люди три-чотири роки не можуть навіть вікна відчинити через сморід, який йде від котельні», проблема озвучувалася і на депутатській комісії із земельних питань.

Зараз ця проблема знову є актуальною, але активісти та мешканці хочуть перейти до конкретних кроків.

Поділіться.

Залиште відповідь