Броварчани здобули п’ять золотих медалей з тайського боксу

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Шість юніорів броварського СК «Єдність» взяли участь у Всеукраїнському чемпіонаті з тайського боксу Muay Thai, що проходив з 3 по 6 березня в Івано-Франківську і здобули там відразу шість медалей.

Чемпіонат проводився Міжнародною федерацією таїландського боксу, і був останнім змаганням у боротьбі за «Кубок Карпат». У турнірі взяли участь найсильніші атлети з 20 міст України, а також з Молдови. Відзначимо, що підтримку юніорам у важливий момент надало підприємство «Бровари-Вторма», яке очолює депутат Броварської міської ради Леонід Черепейнік.

0000Броварчани під керівництвом головного тренера Віктора Пицана вибороли п’ять золотих та одну бронзову медаль.

Переможцями стали Олександр Каширін, Віктор Ковальчук, Влада Вітковська, Микола Янковий,  Марк Голіченко, Денис Борсук та Валентин Литвинов.