Броварчанин став чотириразовим чемпіоном світу з пауерліфтингу

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На чемпіонаті світу з пауерліфтингу (силового триборства), що проходив у Портленді (штат Орегон, США) успішно виступив представник Броварів Максим Кайдан, повідомляє Броварський спортивний портал.

Чемпіонат проводився під егідою світової федерації WPA (World Powerlifting Alliance). Броварчанин виступив у категорії до 110 кілограмів. Він боровся за перемогу в жиму лежачи — одному з видів пауерліфтингу. Варто зазначити, що до Америки Максим Кайдан вирушив після важкої травми.

Спочатку спортсмени змагалися у жимі без спеціального екіпірування. Наш земляк зумів вижати 205 кілограмів, і став кращим серед атлетів своєї ваги, завоювавши таким чином четверте звання чемпіона світу. Змагання у жимі з екіпіруванням розпочалися практично за чверть години після успішного виступу Максима, тож він не встиг належним чином відновитися. Попри це, за особистими результатами наш спортсмен все одно був кращим за своїх суперників.

Тож на даний час Максим Кайдан — чотириразовий чемпіон світу та Європи. Хочеться щиро привітати нашого земляка та побажати ще багато успішних виступів на спортивній ниві.

Поділіться.

Залиште відповідь